Artykuły

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - III Turniej 2012.12.29

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - III turniej

Hala sportowa - Ścinawka Średnia 2012-12-29/2012-12-29
Tempo gry: P'15
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


 

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

Uwagi (filtr)

1

1

II

Majocha, Piotr

1509

1509

6.0

24.50

34.00

6

25.0

młodzik

2

2

II

Witek, Michał

1416

1416

5.5

23.50

32.00

5

23.5

junior młodszy

3

5

II

Szydełko, Michał

1349

1349

5.5

22.50

30.50

5

23.5

junior młodszy

4

11

IV

Panek, Radosław

0

1400

5.0

22.00

28.00

5

21.0

Junior młodszy

5

6

III

Teper, Marcin

0

1600

5.0

20.50

29.50

5

21.0

junior starszy

6

10

IV

Lechman, Gabriel

0

1400

5.0

20.50

28.50

5

21.0

młodzik

7

7

III

Kul, Adam

0

1600

4.5

19.50

27.50

3

18.0

junior młodszy

8

14

IV

Żyła, Filip

0

1400

4.5

18.00

25.50

4

17.0

junior młodszy

9

23

 

Woźniak, Eryk

0

1000

4.0

22.00

30.50

3

19.0

junior młodszy

10

4

II

Pakulska, Paulina

1365

1365

4.0

21.00

30.00

3

18.5

junior starszy

11

16

IV

Fajt, Karolina

0

1250

4.0

20.50

29.50

4

16.0

junior młodszy

12

15

IV

Fajt, Patrycja

0

1250

4.0

18.00

24.50

4

17.0

junior młodszy

13

13

IV

Wacławik, Grzegorz

0

1400

4.0

16.00

23.50

4

15.0

junior młodszy

14

9

IV

Strojny, Karol

0

1400

4.0

16.00

22.50

4

14.0

młodzik

15

3

II

Wacławik, Joanna

1399

1399

3.5

19.50

27.50

3

17.0

junior starszy

16

22

 

Iwanowski, Mahawir

0

1000

3.5

16.50

23.00

3

12.5

młodzik

17

19

V

Oleksy, Szymon

0

1200

3.0

18.50

26.00

3

15.0

młodzik

18

8

IV

Dąbrowski, Piotr

0

1400

3.0

17.50

24.50

3

11.0

junior młodszy

19

18

V

Szuber, Dawid

0

1200

3.0

17.00

24.00

3

13.0

młodzik

20

29

 

Marynowski, Krzysztof

0

1000

3.0

16.00

20.50

3

10.0

młodzik

21

12

IV

Wielgus, Jakub

0

1400

3.0

15.00

21.50

3

12.0

junior młodszy

22

21

 

Bednarczyk, Karol

0

1000

3.0

14.00

20.00

3

10.0

młodzik

23

24

 

Bebnarczyk, Bartek

0

1000

3.0

13.50

18.50

3

9.0

młodzik

24

17

V

Bogacki, Mateusz

0

1200

2.5

17.00

22.50

2

10.5

młodzik

25

28

 

Rutkowski, Sergiusz

0

1000

2.5

12.50

16.50

2

6.5

młodzik

26

20

V

Kul, Dominika

0

1100

2.0

15.50

22.00

2

7.0

junior młodszy

27

25

 

Borkowska, Oliwia

0

1000

2.0

14.50

19.50

2

7.0

młodzik

28

27

 

Tatkowska, Wiktoria

0

1000

2.0

14.00

18.50

2

7.0

młodzik

29

30

 

Cichoń, Katarzyna

0

1000

1.0

12.50

16.50

1

3.0

młodzik

30

26

 

Ciućmak, Adrianna

0

1000

0.0

12.00

18.00

0

0.0

młodzik

 

 

Klasyfikacja po III turniejach

 

 

L.p.  Nazwisko, Imię I II III IV V VI VII VIII PKT
1. Szydełko, Michał  5,5 6,5 5,5           17,5
2. Witek, Michał 5 5 5,5           15,5
3. Teper, Marcin 5 4,5 5           14,5
4. Woźniak, Eryk  5,5 4,5 4           14
5. Pakulska, Paulina 5 4,5 4           13,5
6. Lechman, Gabriel 4 4 5           13
7. Kul, Adam  4,5 4 4,5           13
8. Wacławik, Joanna 4,5 5 3,5           13
9. Fajt, Patrycja 4 4 4           12
10.  Majocha, Piotr   6 6           12
11. Strojny, Karol 3,5 4 4           11,5
12. Fajt, Karolina 3,5 3,5 4           11
13. Wacławik, Grzegorz 3 3 4           10
14. Dąbrowski, Piotr 4 3 3           10
15.  Panek, Radosław   4,5 5           9,5
16. Szuber, Dawid 3 3,5 3           9,5
17. Bednarczyk, Bartłomiej  3,5 3 3           9,5
18. Iwanowski, Mahawir 2,5 3 3,5           9
19. Wielgus, Jakub 3 2,5 3           8,5
20. Żyła, Filip 3,5   4,5           8
21. Oleksy, Szymon  3 2 3           8
22. Kul, Dominika 2 2,5 2           6,5
23. Bednarczyk, Karol  1 2 3           6
24. Rutkowski, Sergiusz   2 2,5           4,5
25. Bogacki, Mateusz 2   2,5           4,5
26.  Borkowska, Oliwia 0 2 2           4
27. Stasinskiewicz, Aleksander   4             4
28. Pustula, Paweł  3,5               3,5
29. Marynowski, Krzysztof      3           3
30. Tatkowska, Wiktoria     2           2
31. Cichoń, Katarzyna      1           1
32.  Urbanek, Dagmara   0,5             0,5
33. Ciućmak, Adrianna      0           0

 

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław