Artykuły

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - VI turniej 9.02.2013

 

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - VI turniej

Hala Sportowa Ścinawka Średnia 2013-02-09/2013-02-09
Tempo gry: P'15
Sędzia: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 II Majocha, Piotr 1509 1800 6,0 21,50 30,00 5 25,0
2 II Szydełko, Michał 1349 1800 5,5 22,00 30,50 5 24,5
3 II Pakulska, Paulina 1365 1600 5,0 21,50 30,50 4 20,0
4   Wozniak, Eryk 0 1000 5,0 19,50 26,50 5 17,0
5 II Wacławik, Joanna 1399 1600 4,5 20,50 29,50 4 20,0
6 IV Panek, Radosław 0 1400 4,0 21,50 29,00 4 16,0
7 IV Lechman, Gabriel 0 1400 4,0 20,50 27,00 4 19,0
8 IV Fajt, Patrycja 0 1250 4,0 19,00 25,50 3 13,5
9 IV Strojny, Karol 0 1400 4,0 16,50 24,00 4 14,0
10 III Wacławik, Grzegorz 0 1600 4,0 16,00 22,00 4 16,0
11 V Szuber, Dawid 0 1200 4,0 16,00 22,00 3 14,0
12 III Żyła, Filip 0 1600 3,0 19,50 26,00 3 13,0
13 IV Fajt, Karolina 0 1250 3,0 19,00 25,50 3 15,0
14 V Oleksy, Szymon 0 1200 3,0 15,50 22,00 2 11,0
15   Bednarczyk, Bartosz 0 1000 3,0 15,00 21,00 2 11,0
16 V Bogacki, Mateusz 0 1200 3,0 11,00 15,50 2 7,0
17 IV Dąbrowski, Piotr 0 1400 2,0 17,00 23,50 1 10,0
18   Bednarczyk, Karol 0 1000 2,0 14,00 18,50 1 9,0
19   Borkowska, Oliwia 0 1000 1,0 13,50 19,00 0 5,0

Punktacja generalna po  VI turniejach  Grand Prix Ziemi Kłodzkiej  2012 /13

L.p.  Nazwisko, Imię I II III IV V VI VII VIII PKT
1. Szydełko, Michał  5,5 6,5 5,5 4,5 6 5,5     33,5
2. Woźniak, Eryk  5,5 4,5 4 4,5 4,5 5     28
3. Lechman, Gabriel 4 4 5 4 5 4     26
4. Fajt, Patrycja 4 4 4 4 5,5 4     25,5
5. Teper, Marcin 5 4,5 5 5,5 5       25
6.  Majocha, Piotr   6 6 6,5   6     24,5
7. Wacławik, Joanna 4,5 5 3,5 3 3 4,5     23,5
8. Pakulska, Paulina 5 4,5 4   5 5     23,5
9. Fajt, Karolina 3,5 3,5 4 4,5 4 3     22,5
10. Witek, Michał 5 5 5,5 5,5         21
11. Wacławik, Grzegorz 3 3 4 3,5 3 4     20,5
12. Szuber, Dawid 3 3,5 3 3,5 3 4     20
13. Żyła, Filip 3,5   4,5 4 4 3     19
14. Strojny, Karol 3,5 4 4 3   4     18,5
15.  Panek, Radosław   4,5 5 4,5   4     18
16. Kul, Adam  4,5 4 4,5   4       17
17. Iwanowski, Mahawir 2,5 3 3,5 4 3       16
18. Dąbrowski, Piotr 4 3 3   4 2     16
19. Bednarczyk, Bartłomiej  3,5 3 3 2,5   3     15
20. Bogacki, Mateusz 2   2,5 3 4 3     14,5
21. Oleksy, Szymon  3 2 3     3     11
22. Wielgus, Jakub 3 2,5 3 2         10,5
23.  Borkowska, Oliwia 0 2 2 3 2 1     10
24. Marynowski, Krzysztof    1,5 3 2 3       9,5
25. Bednarczyk, Karol  1 2 3 1,5   2     9,5
26. Kul, Dominika 2 2,5 2   2       8,5
27. Pustula, Paweł  3,5     4,5         8
28. Palac, Piotr       4 3       7
29. Rutkowski, Sergiusz   2 2,5 1,5         6
30. Tatkowska, Wiktoria     2 2,5         4,5
31. Stasinskiewicz, Aleksander   4             4
32. Pustula, Michał        4         4
33. Sokołowski, Maciej        2 2       4
34. Bagińska, Wiktoria   3,5             3,5
35. Cichoń, Katarzyna      1 1         2
36. Oleksy, Kamila         2       2
37.  Urbanek, Dagmara   0,5             0,5
38. Ciućmak, Adrianna      0           0
39. Cichoń, Fransiszek          0       0

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław