Artykuły

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - VII turniej

[Strona główna]

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej VII turniej

Hala sportowa Ścinawka Średnia 2013-03-02/2013-03-02
Tempo gry: P'15
Sędzia: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 II Majocha, Piotr 1503 1800 7,0 20,00 28,00 7 28,0
2 II Witek, Michał 1412 1800 5,0 20,00 27,50 4 19,0
3 II Szydełko, Michał 1330 1800 5,0 19,50 29,00 5 23,0
4   Wożniak, Eryk 0 1000 4,5 21,00 31,50 4 21,0
5 IV Fajt, Patrycja 0 1250 4,5 17,50 25,50 4 16,0
6 IV Lechman, Gabriel 0 1400 4,5 17,00 24,50 4 16,0
7 II Pakulska, Paulina 1365 1600 4,0 23,00 33,50 4 21,0
8 IV Wacławik, Grzegorz 0 1400 4,0 18,50 26,00 4 18,0
9 V Szuber, Dawid 0 1200 4,0 15,00 20,00 3 10,0
10 III Teper, Marcin 0 1600 3,5 20,00 30,00 3 17,0
11 II Wacławik, Joanna 1399 1600 3,5 19,00 24,00 3 13,0
12 III Kul, Adam 0 1600 3,5 18,00 25,50 3 16,0
13 IV Dąbrowski, Piotr 0 1400 3,5 16,00 21,50 3 11,5
14 V Kul, Dominika 0 1100 3,5 15,00 21,50 2 10,5
15 IV Czyżewska, Kinga 0 1250 3,0 18,50 24,00 3 15,0
16 IV Fajt, Karolina 0 1250 3,0 17,50 25,00 2 12,0
17   Borkowska, Oliwia 0 1000 3,0 13,50 18,50 2 9,0
18 III Bagińska, Wiktoria 0 1400 3,0 12,50 20,00 3 12,0
19 IV Czyżewska, Natalia 0 1250 3,0 11,50 17,00 2 8,0
20   Urbanek, Dagmara 0 1000 1,0 15,00 21,50 0 5,0
21   Gładysz, Miłosz 0 1000 1,0 15,00 21,00 0 7,0
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.27) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Aleksander Sokólski

 

Klasyfikacja generalna po VII turnieju

 

L.p.  Nazwisko, Imię I II III IV V VI VII VIII PKT
1. Szydełko, Michał  5,5 6,5 5,5 4,5 6 5,5 5   38,5
2. Woźniak, Eryk  5,5 4,5 4 4,5 4,5 5 4,5   32,5
3.  Majocha, Piotr   6 6 6,5   6 7   31,5
4. Lechman, Gabriel 4 4 5 4 5 4 4,5   30,5
5. Fajt, Patrycja 4 4 4 4 5,5 4 4,5   30
6. Teper, Marcin 5 4,5 5 5,5 5   3,5   28,5
7. Pakulska, Paulina 5 4,5 4   5 5 4   27,5
8. Wacławik, Joanna 4,5 5 3,5 3 3 4,5 3,5   27
9. Witek, Michał 5 5 5,5 5,5     5   26
10. Fajt, Karolina 3,5 3,5 4 4,5 4 3 3   25,5
11. Wacławik, Grzegorz 3 3 4 3,5 3 4 4   24,5
12. Szuber, Dawid 3 3,5 3 3,5 3 4 4   24
13. Kul, Adam  4,5 4 4,5   4   3,5   20,5
14. Dąbrowski, Piotr 4 3 3   4 2 3,5   19,5
15. Żyła, Filip 3,5   4,5 4 4 3     19
16. Strojny, Karol 3,5 4 4 3   4     18,5
17. Panek, Radosław   4,5 5 4,5   4     18
18. Iwanowski, Mahawir 2,5 3 3,5 4 3       16
19. Bednarczyk, Bartłomiej  3,5 3 3 2,5   3     15
20. Bogacki, Mateusz 2   2,5 3 4 3     14,5
21. Borkowska, Oliwia 0 2 2 3 2 1 3   13
22. Kul, Dominika 2 2,5 2   2   3,5   12
23. Oleksy, Szymon  3 2 3     3     11
24. Wielgus, Jakub 3 2,5 3 2         10,5
25. Bednarczyk, Karol  1 2 3 1,5   2     9,5
26. Marynowski, Krzysztof    1,5 3 2 3       9,5
27. Pustula, Paweł  3,5     4,5         8
28. Palac, Piotr       4 3       7
29. Bagińska, Wiktoria     3,5       3   6,5
30. Rutkowski, Sergiusz   2 2,5 1,5         6
31. Tatkowska, Wiktoria     2 2,5         4,5
32. Stasinskiewicz, Aleksander   4             4
33. Pustula, Michał        4         4
34. Sokołowski, Maciej        2 2       4
35. Czyżewska, Natalia             3   3
36. Czyżewska, Kinga             3   3
37. Cichoń, Katarzyna      1 1         2
38. Oleksy Kamila          2       2
39. Urbanek, Dagmara   0,5         1   1,5
40. Gładysz Miłosz             1   1
41. Ciućmak, Adrianna      0           0
42. Cichoń, Franciszek          0       0

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław