Copa de Hasta la Vista Wielki Turniej Otwarcia Centrum

Organizatorzy

           

 

 

GALERIA ZDJĘĆ 

  

 Zapraszamy obejrzenia do galerii zdjęć autorstwa Bogdana Stawarza i Urszuli Budkiewicz

 

Copa de Hasta la Vista
Wielki Turniej Otwarcia Centrum
Grupa A1 - do lat 18

Wrocław, ul. Góralska 5 2012-09-09/2012-09-09
Tempo gry: P'15
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 I KOWALCZYK, Mariusz 1935 2000 6,0 15,50 23,50 6 21,0
2 II NOWAKOWSKI, Artur 1670 1800 5,0 14,00 20,50 4 16,5
3 II WRÓBEL, Michał 1510 1800 4,5 14,50 21,50 4 17,0
4 I WOLSKA, Marta 1606 1800 4,5 14,00 21,00 4 15,5
5 II+ SERNECKI, Franciszek 1678 1800 4,0 16,00 23,50 3 15,5
6 II GÓRECZNY, Tomasz 1552 1800 4,0 15,50 24,50 4 18,0
7 II KOSIŃSKI, Bartosz 1421 1800 4,0 14,50 20,00 4 16,0
8 II MISZKIEŁO, Bartosz 1560 1800 4,0 12,50 20,50 4 15,0
9 III MAZURKIEWICZ, Łukasz 1426 1600 4,0 12,50 20,00 4 14,0
10 II KOROLEWICZ, Paweł 1377 1800 4,0 12,00 18,00 4 13,0
11   SZLAK, Kacper 0 1000 3,5 14,50 22,00 3 12,0
12 II HOŁOWNIA, Michał 1509 1800 3,5 14,50 21,00 3 14,5
13 II KOLICZKO, Oskar 1402 1800 3,5 14,00 21,00 2 12,0
14 II MOLENDA, Mikołaj 1329 1800 3,5 14,00 20,50 3 13,5
15 II JARMAKOWICZ, Łukasz 0 1800 3,5 13,50 22,50 2 11,0
16 II STANKIEWICZ, Alicja 1437 1600 3,5 11,50 16,50 3 11,5
17 II STASINKIEWICZ, Aleksander 1607 1800 3,5 11,00 17,00 3 10,0
18 III RURA, Mikołaj 0 1600 3,0 14,50 20,50 3 12,0
19 II SZULC, Patrycja 1294 1600 3,0 14,00 20,00 3 13,0
20 IV KLIBER, Filip 0 1400 3,0 12,50 18,00 3 11,0
21 III MILEWSKI, Antoni 0 1600 3,0 11,50 17,00 3 10,0
22 III NIEWIEJSKI, Patryk 1445 1600 3,0 11,00 16,50 3 11,0
23 II MASTALARZ, Józef 0 1800 3,0 10,50 16,00 3 11,0
24 III KRUPA, Kamila 0 1400 3,0 9,50 14,50 3 8,0
25 II KRASZEWSKA, Barbara 0 1600 3,0 9,50 14,00 3 10,0
26 III DĘBOWSKI, Jakub 0 1600 2,5 12,50 18,50 2 9,0
27 III NOWAK, Jakub 0 1600 2,0 13,00 17,50 2 8,0
28   GALAS, Łukasz 0 1000 2,0 10,50 16,00 1 7,0
29 V NYCZKA, Krzysztof 0 1200 2,0 10,50 15,50 2 5,0
30   WAJMAN, Jakub 0 1000 2,0 10,00 14,50 2 6,0
31 V LIS, Robert 0 1200 2,0 9,50 14,00 1 3,0
32   WIRASZKA, Łukasz 0 1000 2,0 8,50 12,50 1 6,0
33 V OSŁAWSKI, Jakub 0 1200 2,0 7,50 12,50 1 4,0
34   KOŹMIŃSKI, Mikołaj 0 1000 2,0 7,50 12,00 1 4,0
35 V GROMEK, Maciej 0 1200 1,0 10,00 15,00 1 4,0
36 IV GOŁDA, Konstanty 0 1400 1,0 9,50 15,50 1 5,0
37   WAJMAN, Przemysł1w 0 1000 1,0 8,50 12,50 0 6,0
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

 

Copa de Hasta la Vista
Wielki Turniej Otwarcia Centrum
Grupa A2 - do lat 10

Wrocław, ul. Góralska 5 2012-09-09/2012-09-09
Tempo gry: P'15
Sędzia: FA Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 III BARAN, Mateusz 0 1600 5,5 15,50 23,50 5 19,0
2 II OGŁAZA, Oskar 0 1800 5,0 16,00 24,50 5 20,0
3 III SMYKA, Wiktor 1240 1600 5,0 15,50 23,00 5 17,0
4 II DYTMAN, Radosław 1255 1800 5,0 13,50 19,50 5 15,0
5 II NOWAK, Kacper 0 1800 4,5 15,50 23,50 4 17,0
6 III KRASZEWSKI, Krzysztof 0 1600 4,5 12,00 19,50 4 16,5
7 III MUSIAŁA, Jakub 0 1600 4,0 15,00 22,00 4 16,0
8 III KRASZEWSKI, Grzegorz 0 1600 4,0 14,00 22,00 4 16,0
9 II MOLENDA, Maja 0 1600 4,0 14,00 21,00 4 14,0
10 IV GLEŃ, Kamil 0 1400 4,0 13,50 20,50 4 13,0
11 III NIEWIEJSKA, Natalia 0 1400 4,0 13,00 20,00 4 15,0
12 IV URBAN, Damian 0 1400 4,0 13,00 20,00 4 14,0
13 IV MATELA, Krzysztof 0 1400 4,0 10,00 15,50 4 13,0
14 IV STRUTYŃSKI, Kamil 0 1400 3,5 13,50 21,50 3 13,0
15 III KLĘK, Mikołaj 0 1600 3,5 12,00 19,50 3 13,5
16 III BERNACIAK, Kacper 0 1600 3,5 11,50 17,00 3 10,5
17 IV KRUPA, Dominik 0 1400 3,5 11,00 18,00 3 12,5
18 IV MOLENDA, Amelia 0 1250 3,5 11,00 17,00 3 9,5
19 III FIEDOREK, Michał 0 1600 3,0 16,50 23,50 3 15,0
20 IV JAROCKA, Kamila 0 1250 3,0 15,00 21,00 3 11,0
21 V OGORZAŁEK, Alan 0 1200 3,0 14,50 22,00 2 13,5
22 IV BORKOWSKI, Marcin 0 1400 3,0 13,50 21,00 3 12,0
23 IV TYMONIEWICZ, Rafał 0 1400 3,0 13,00 19,50 3 13,0
24 IV LUBOŃ, Maciej 0 1400 3,0 12,50 19,50 2 10,0
25 V DREKSA, Tymoteusz 0 1200 3,0 12,00 19,50 3 9,0
26 IV NATANEK, Radosław 0 1400 3,0 11,00 16,00 2 11,0
27 V WAIS, Franciszek 0 1200 3,0 11,00 16,00 2 9,5
28 IV MĄDRALA, Michał 0 1400 3,0 10,00 15,50 3 9,0
29 V KILARSKI, Marek 0 1200 3,0 10,00 14,00 3 9,0
30 V CZECH, Dominik 0 1200 3,0 9,00 13,50 3 7,0
31 IV KOĆWIN, Maciej 0 1400 2,5 10,50 16,00 2 7,0
32 IV JĘDRZEJKO, Martyna 0 1250 2,0 12,50 18,50 2 9,0
33 IV LECH, Agata 0 1250 2,0 12,50 17,50 2 8,0
34 IV DĘBOWSKA, Natalia 0 1250 2,0 12,00 17,00 2 8,0
35 IV HRENIAK, Maria 0 1250 2,0 11,50 16,50 2 8,0
36 V LIS, Tomasz 0 1200 2,0 11,00 15,00 2 7,0
37 V MADEJ, Natasza 0 1100 2,0 10,00 14,50 2 7,0
38 IV BUCHANIEWICZ, Piotr 0 1400 2,0 10,00 13,50 2 5,0
39   KOCIEMSKI, Karol 0 1000 2,0 9,50 13,50 2 5,0
40   SAMOGRANICKI, Jakub 0 1000 2,0 7,00 10,00 2 3,0
41   DREKSA, Artur 0 1000 1,5 11,00 16,00 0 5,5
42   CEMPA, Michał 0 1000 1,0 11,00 15,50 0 5,0
43   AKSAMSKI, Mikołaj 0 1000 1,0 9,00 12,50 1 6,0
44   TYLKOWSKI, Jonasz 0 1000 1,0 9,00 12,50 0 3,0
45 V - 0 1200 0,0 12,00 18,00 0 0,0
46   KÜBLER, Maja 0 1000 0,0 8,00 13,00 0 0,0
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski
 
 
 

Copa de Hasta la Vista
Wielki Szachowy Turniej Otwarcia Centrum
Grupa B - OPEN

Wrocław, ul. Góralska 5 2012-09-09/2012-09-09
Tempo gry: P'15
Sędzia: IA Rafał Siwik

Wyniki - runda 6


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 m JASIK, Krzysztof 2361 2300 5,5 14,50 22,00 5 19,5
2 FM GROSSMANN, Ryszard 2198 2300 5,0 12,50 19,00 5 16,0
3 k KOWALCZYK, Rafał 2133 2200 4,5 14,50 22,00 4 17,5
4 II+ ŻOCHOWSKI, Janusz 1936 1800 4,5 14,00 20,50 4 18,0
5 k CUKROWSKI, Filip 2156 2200 4,5 13,50 20,00 4 16,0
6 I+ MURAWSKI, Eugeniusz 1985 2100 4,0 16,00 23,50 4 16,0
7 FM KUBIEŃ, Jerzy 2225 2300 4,0 15,00 21,50 4 14,0
8 II NIEWIEJSKI, Robert 1622 1800 4,0 14,00 18,50 4 14,0
9 I BABIJCZUK, Wojciech 1531 2000 4,0 11,00 17,00 4 12,0
10 I KULON, Boguslaw 2155 2000 3,5 12,50 19,50 3 14,5
11 II PIETRASZKO, Jakub 1614 1800 3,5 12,00 19,00 3 12,0
12 IV JANAS, Andrzej 0 1400 3,5 10,50 15,00 3 9,0
13 II WANDOWICZ, Kajetan 1728 1800 3,0 17,00 23,50 3 15,0
14 I ZYŚKO, Teresa 1732 1800 3,0 15,50 23,00 3 13,0
15 II KRASZEWSKI, Jan 1610 1800 3,0 14,00 22,50 2 11,0
16   JAGODA, Mariola 0 1000 3,0 13,00 19,50 3 11,0
17 III KLĘK, Łukasz 0 1600 3,0 12,50 18,00 3 9,0
18 III DUSZNICKI, Damian 0 1600 3,0 11,00 16,00 3 9,0
19 III ZABŁOCKI, Jan 0 1600 3,0 10,50 16,50 3 8,0
20 II+ JANKOWSKI, Aleksander 1730 1800 3,0 10,50 16,00 2 11,0
21   ŚWIĄDER, Michał 0 1000 3,0 10,00 14,50 3 7,0
22 II KRZYSZTOFEK, Bogusław 0 1800 2,5 12,00 19,00 2 10,5
23 II LEŚNIKOWSKI, Piotr 0 1800 2,0 12,50 17,00 2 8,0
24 III WRÓBEL, Krystian 0 1600 2,0 11,00 17,50 2 9,0
25 V GARBACZEWSKA, Arleta 0 1100 2,0 11,00 16,00 2 7,0
26   CHILMANOWICZ, Andrzej 0 1000 2,0 10,50 16,00 2 7,0
27 IV BORKOWSKI, Tomasz 0 1400 2,0 10,00 14,50 2 6,0
28   KEMPA, Krzysztof 0 1000 2,0 9,00 12,50 2 4,0
29 IV DĘBOWSKA, Agnieszka 0 1250 2,0 8,50 11,50 2 3,0
30   MADEJ, Bartosz 0 1000 1,0 12,50 19,00 1 6,0
31   BUDKIEWICZ, Urszula 0 1000 1,0 10,00 13,00 1 3,0
32   TYLKOWSKI, Andrzej 0 1000 0,0 8,00 13,00 0 0,0
 

ChessArbiter Pro 2010 (v.5.21) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: FA Aleksander Sokólski

Forum najnowsze posty

    • 3 Liga
    • przez Szachy
    • 3 tygodni 21 godzin temu
    • 27.OMW
    • przez Wiesław Janocha
    • 3 tygodni 2 dni temu

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław