Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - IV turniej 2013-01-12

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - IV turniej

Hala Sportowa-Ścinawka Średnia 2013-01-12
Tempo gry: P'15
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


 

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

Uwagi (filtr)

1

1

II

Majocha, Piotr

1509

1509

6.5

22.50

32.00

6

25.0

młodzik

2

2

II

Witek, Michał

1416

1416

5.5

22.00

32.00

5

21.5

j.młodszy

3

5

III

Teper, Marcin

0

1600

5.5

20.00

29.00

5

24.0

j.starszy

4

4

II

Szydełko, Michał

1349

1349

4.5

24.00

34.00

4

22.0

j.młodszy

5

26

 

Woźniak, Eryk

0

1000

4.5

20.50

28.00

4

20.5

j.młodszy

6

16

IV

Fajt, Karolina

0

1250

4.5

19.50

28.00

4

18.5

j.młodszy

7

7

IV

Panek, Radosław

0

1400

4.5

19.50

26.50

4

19.5

j.młodszy

8

11

IV

Pustuła, Paweł

0

1400

4.5

19.50

26.50

4

18.5

j.młodszy

9

8

IV

Lechman, Gabriel

0

1400

4.0

21.50

29.00

3

19.5

młodzik

10

15

IV

Fajt, Patrycja

0

1250

4.0

20.50

28.00

3

17.0

j.młodszy

11

14

IV

Żyła, Filip

0

1400

4.0

19.50

26.50

4

17.0

j.młodszy

12

28

 

Iwanowski, Mahawir

0

1000

4.0

18.50

25.50

4

16.0

młodzik

13

13

IV

Palac, Piotr

0

1400

4.0

17.00

24.00

4

14.0

młodzik

14

6

III

Pustuła, Michał

0

1600

4.0

16.00

24.00

4

14.0

j.młodszy

15

18

V

Szuber, Dawid

0

1200

3.5

19.00

26.00

3

13.5

młodzik

16

9

IV

Wacławik, Grzegorz

0

1400

3.5

16.00

23.00

3

13.5

j.mlodszy

17

10

IV

Strojny, Karol

0

1400

3.0

18.50

26.00

3

14.0

młodzik

18

3

II

Waclawik, Joanna

1399

1399

3.0

16.50

22.50

3

13.0

j.starszy

19

17

V

Bogacki, Mateusz

0

1200

3.0

13.00

18.00

3

9.0

młodzik

20

25

 

Borkowska, Oliwia

0

1000

3.0

11.00

16.50

3

6.0

młodzik

21

24

 

Bednarczyk, Bartosz

0

1000

2.5

16.00

22.00

2

11.5

młodzik

22

19

 

Tatkowska, Wiktoria

0

1000

2.5

14.50

21.00

2

8.5

młodzik

23

12

IV

Wielgus, Jakub

0

1400

2.0

15.00

21.00

2

9.0

j.młodszy

24

23

 

Marynowski, Krzysztof

0

1000

2.0

14.50

20.50

2

6.0

młodzik

25

20

 

Sokołowski, Maciej

0

1000

2.0

12.50

17.50

2

6.0

młodzik

26

21

 

Bednarczyk, Karol

0

1000

1.5

14.00

20.00

1

6.5

młodzik

27

27

 

Rutkowski, Sergiusz

0

1000

1.5

13.50

19.00

1

7.5

młodzik

28

22

 

Cichoń, Katarzyna

0

1000

1.0

14.50

20.00

1

1.0

młodzik

 

 

Klasyfikacja po 4 turniejach

 

L.p.  Nazwisko, Imię I II III IV V VI VII VIII PKT
1. Szydełko, Michał  5,5 6,5 5,5 4,5         22
2. Witek, Michał 5 5 5,5 5,5         21
3. Teper, Marcin 5 4,5 5 5,5         20
4. Woźniak, Eryk  5,5 4,5 4 4,5         18,5
5.  Majocha, Piotr   6 6 6,5         18,5
6. Lechman, Gabriel 4 4 5 4         17
7. Wacławik, Joanna 4,5 5 3,5 3         16
8. Fajt, Patrycja 4 4 4 4         16
9. Fajt, Karolina 3,5 3,5 4 4,5         15,5
10. Strojny, Karol 3,5 4 4 3         14,5
11.  Panek, Radosław   4,5 5 4,5         14
12. Pakulska, Paulina 5 4,5 4           13,5
13. Wacławik, Grzegorz 3 3 4 3,5         13,5
14. Kul, Adam  4,5 4 4,5           13
15. Szuber, Dawid 3 3,5 3 3,5         13
16. Iwanowski, Mahawir 2,5 3 3,5 4         13
17. Bednarczyk, Bartłomiej  3,5 3 3 2,5         12
18. Żyła, Filip 3,5   4,5 4         12
19. Wielgus, Jakub 3 2,5 3 2         10,5
20. Dąbrowski, Piotr 4 3 3           10
21. Oleksy, Szymon  3 2 3           8
22. Pustula, Paweł  3,5     4,5         8
23. Bednarczyk, Karol  1 2 3 1,5         7,5
24. Bogacki, Mateusz 2   2,5 3         7,5
25.  Borkowska, Oliwia 0 2 2 3         7
26. Kul, Dominika 2 2,5 2           6,5
27. Marynowski, Krzysztof    1,5 3 2         6,5
28. Rutkowski, Sergiusz   2 2,5 1,5         6
29. Tatkowska, Wiktoria     2 2,5         4,5
30. Stasinskiewicz, Aleksander   4             4
31. Pustula, Michał        4         4
32. Palac, Piotr       4         4
33. Bagińska, Wiktoria   3,5             3,5
34. Cichoń, Katarzyna      1 1         2
35. Sokołowski, Maciej        2         2
36.  Urbanek, Dagmara   0,5             0,5
37. Ciućmak, Adrianna      0           0

 

Forum najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław