Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - V turniej

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - V turniej

Hala sportowa Ścinawka Średnia 2013-01-26/2013-01-26
Tempo gry: P'15
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


 

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

Uwagi (filtr)

1

3

II

Szydełko, Michał

1349

1349

6.0

20.50

28.50

5

26.0

J.młodszy

2

12

IV

Fajt, Patrycja

0

1250

5.5

18.00

26.00

5

21.0

j.młodszy

3

2

II

Pakulska, Paulina

1365

1365

5.0

24.00

34.00

3

22.5

J.starszy

4

9

IV

Lechman, Gabriel

0

1400

5.0

19.50

27.50

5

20.0

młodzik

5

5

III

Teper, Marcin

0

1600

5.0

19.00

27.00

4

21.0

j.starszy

6

17

 

Woźniak, Eryk

0

1000

4.5

22.00

31.00

4

20.5

J.młodzsy

7

4

III

Kul, Adam

0

1600

4.0

20.50

28.00

4

18.0

j.młodszy

8

10

IV

Zyła, Filip

0

1400

4.0

19.50

25.00

4

16.0

j.młodszy

9

13

V

Bogacki, Mateusz

0

1200

4.0

18.00

25.00

4

15.0

młodzik

10

6

IV

Dąbrowski, Piotr

0

1400

4.0

17.50

25.00

4

15.0

j.młodszy

11

11

IV

Fajt, Karolina

0

1250

4.0

17.00

24.00

4

15.0

j.młodszy

12

7

IV

Wacławik, Grzegorz

0

1400

3.0

21.50

29.50

3

14.0

j.młodszy

13

18

 

Iwanowski, Mahawir

0

1000

3.0

19.00

26.00

3

14.0

młodzik

14

8

IV

Palac, Piotr

0

1400

3.0

17.50

25.50

3

12.0

młodzik

15

20

 

Marynowski, Krzysztof

0

1000

3.0

17.00

24.00

3

11.0

mlodzik

16

14

V

Szuber, Dawid

0

1200

3.0

16.50

22.50

3

10.0

młodzik

17

1

II

Waclawik, Joanna

1399

1399

3.0

14.00

19.50

3

9.0

J.starszy

18

16

 

Borkowska, Oliwia

0

1000

2.0

17.00

22.00

2

8.0

młodzik

19

22

 

Sokołowski, Maciej

0

1000

2.0

14.00

18.00

1

7.5

młodzik

20

15

V

Kul, Domonika

0

1100

2.0

13.00

17.00

1

7.0

j.młodszy

21

19

 

Oleksy, Kamila

0

1000

2.0

12.00

16.00

1

5.5

młodzik

22

21

 

Cichoń, Franciszek

0

1000

0.0

12.00

18.00

0

0.0

młodzik

 

 

PUNKTACJA GENERALNA po V turniejach Grand Prix Ziemi Kłodzkiej

 

 

 

L.p. Nazwisko, Imię I II III IV V VI VII VIII PKT
1. Szydełko, Michał 5,5 6,5 5,5 4,5 6       28
2. Teper, Marcin 5 4,5 5 5,5 5       25
3. Woźniak, Eryk 5,5 4,5 4 4,5 4,5       23
4. Lechman, Gabriel 4 4 5 4 5       22
5. Fajt, Patrycja 4 4 4 4 5,5       21,5
6. Witek, Michał 5 5 5,5 5,5         21
7. Fajt, Karolina 3,5 3,5 4 4,5 4       19,5
8. Wacławik, Joanna 4,5 5 3,5 3 3       19
9. Majocha, Piotr   6 6 6,5         18,5
10. Pakulska, Paulina 5 4,5 4   5       18,5
11. Kul, Adam 4,5 4 4,5   4       17
12. Wacławik, Grzegorz 3 3 4 3,5 3       16,5
13. Szuber, Dawid 3 3,5 3 3,5 3       16
14. Iwanowski, Mahawir 2,5 3 3,5 4 3       16
15. Żyła, Filip 3,5   4,5 4 4       16
16. Strojny, Karol 3,5 4 4 3         14,5
17. Panek, Radosław   4,5 5 4,5         14
18. Dąbrowski, Piotr 4 3 3   4       14
19. Bednarczyk, Bartłomiej 3,5 3 3 2,5         12
20. Bogacki, Mateusz 2   2,5 3 4       11,5
21. Wielgus, Jakub 3 2,5 3 2         10,5
22. Marynowski, Krzysztof   1,5 3 2 3       9,5
23. Borkowska, Oliwia 0 2 2 3 2       9
24. Kul, Dominika 2 2,5 2   2       8,5
25. Oleksy, Szymon 3 2 3           8
26. Pustula, Paweł 3,5     4,5         8
27. Bednarczyk, Karol 1 2 3 1,5         7,5
28. Palac, Piotr       4 3       7
29. Rutkowski, Sergiusz   2 2,5 1,5         6
30. Tatkowska, Wiktoria     2 2,5         4,5
31. Stasinskiewicz, Aleksander   4             4
32. Pustula, Michał       4         4
33. Sokołowski, Maciej       2 2       4
34. Bagińska, Wiktoria   3,5             3,5
35. Cichoń, Katarzyna     1 1         2
36. Oleksy, Kamila         2       2
37. Urbanek, Dagmara   0,5             0,5
38. Ciućmak, Adrianna     0           0
39. Cichoń, Fransiszek         0       0

 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław