IV Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego

Grupa A - turniej zgłoszony do FIDE, 60'+30"

Wyniki - runda 5  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.WinsChg (Ru)
1 I+ Gulik, Paweł 2036 2100 WKS KOPERNIK 4.5 9.50 15.50 14.5 4 0,35
2 I Wójcik, Michał 1811 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 9.00 15.00 11.5 3 0,12
3 II Szota, Arkadiusz 0 1800 Dzierżoniów 4.0 6.50 12.50 12.0 3 (1640)
4 I Skiba, Aleksandra 1470 1800 UKS Szach-Mat Syców 3.5 8.00 13.50 11.5 3 0,93
5 II+ Burakowski, Marek 1691 1900 UKS SP1 Jedynka Tychy 3.0 8.50 15.00 10.0 3 -0,07
6 I Stelmaszuk, Maciej 1809 2000 MGLKS Parnas Oława 3.0 8.00 14.00 9.0 3 -0,25
7 II Dołharz, Jakub 1375 1800 KSz Polonia Wrocław 3.0 7.50 13.00 6.0 3 0,92
8 II Janczak, Dominik 1405 1800 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 3.0 6.00 11.50 8.0 2 0,51
9 II Cygan, Mirosław 1370 1800 LKS Goniec Żarów 2.5 9.50 15.50 10.0 2 1,21
10 II Kejna, Piotr 1327 1800 GCKiS Kobierzyce 2.5 7.00 12.00 7.5 2 0,94
11 I Biegalski, Arkadiusz 1771 2000 LZS Victoria Chróścice 2.5 7.00 12.00 5.5 2 -1,24
12 II Woźny, Jan 1419 1800 LKS Goniec Żarów 2.0 8.00 13.50 8.0 2 -0,34
13 II Adamek, Artur 1407 1800 LKS Goniec Żarów 2.0 7.00 12.00 6.5 0 -0,86
14 II Kosior, Jan 1158 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.0 7.00 11.50 7.5 1 0,94
15 II Bieszczad, Michał 1477 1800 LKS Goniec Żarów 2.0 6.50 10.00 5.0 2 -1,63
16 III Serwin, Krzysztof 1428 1600 LKS Goniec Żarów 1.5 5.50 10.50 4.5 1 -1,15
17 II Świgoń, Grzegorz 1334 1800 Hetman Wschowa 1.0 7.00 12.00 4.0 1 0,14
18 III Lichwa, Mieczysław 0 1600 WIEŻA PĘGÓW 1.0 6.50 12.00 5.0 0 (0)
19 II Sojski, Ernest 1298 1800 LKS Goniec Żarów 1.0 5.50 10.00 1.5 0 -0,52
20 II Grzeżułkowski, Maciej 0 1800 Wieża Pęgów 1.0 5.50 9.50 1.5 0 (1165)

Grupa B - P'60

Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.Prog.WinsNorma
1 III Kubicz, Jakub 1309 1600 WKSz Hetman Wałbrzych 5.5 21.50 29.00 22.5 5  
2 III Kałużny, Kamil 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 5.5 20.50 29.00 20.0 5  
3 IV Kondrat, Krzysztof 0 1400 WKSz Hetman Wałbrzych 5.0 21.00 29.50 21.0 3 III
4 IV Grzegórzek, Wojciech 0 1400 Kietrz 5.0 17.50 24.50 17.0 5 III
5 III Perek, Oskar 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.5 22.50 30.50 19.5 3  
6 III Smukowski, Bartosz 1396 1600 WKSz Hetman Wałbrzych 4.5 16.50 21.50 14.5 4  
7 III Pieszczoch, Antoni 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 22.50 30.50 19.0 3  
8 III Trzos, Hubert 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 21.00 29.00 19.0 3  
9 IV Kałużny, Wojciech 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 21.00 29.00 18.0 4 III
10 III Jankowski, Andrzej 1196 1600 UKS Goniec Leśnica 4.0 20.00 28.00 22.0 4  
11 III Pieszczoch, Amelia 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 4.0 13.50 18.00 12.0 4  
12 III Janczak, Nina 0 1400 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 3.5 19.00 26.50 12.5 3  
13 IV Ziaja, Robert 0 1400 LZS Victoria Chróścice 3.5 18.00 24.50 15.0 3  
14 III Mielniczyk, Mieczysław 0 1600 Wrocław 3.5 17.50 25.00 12.5 3  
15 III Dominik, Ewelina 0 1400 LKS Goniec Żarów 3.0 17.00 23.50 12.0 2  
16 III Czemerzyński, Maciej 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 14.00 19.00 12.0 3  
17 III Kordylak, Tymoteusz 1010 1600 WKSz Hetman Wałbrzych 3.0 12.50 17.00 11.0 3  
18 IV Truty, Krzysztof 0 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 13.00 17.50 6.0 1  
19 III Maciuszek, Piotr 1127 1600 Gromadka 1.0 17.50 24.50 7.0 1  
20 III Natanek, Radosław 0 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.0 14.50 19.00 6.0 1  
21 IV Jankowski, Mieczysław 0 1400 Strzelce Opolskie 1.0 13.50 19.00 3.0 1  
22 IV Kordek, Maciej 0 1400 Wińsko 0.5 15.50 21.50 3.5 0

Grupa C - P'30

Wyniki - runda 6  
M-ceNrTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Norma
1 16   Dereń, Piotr 1000 Brzeg 5.0 14.50 22.00 5 18.0 V
2 24   Pieszczoch, Andrzej 1000 Świdnica 5.0 13.50 21.00 5 17.0 V
3 6 V Janda, Piotr 1200 Świebodzice 5.0 13.00 19.50 5 15.0 IV
4 19   Kozyra, Mikołaj 1000 Wrocław 4.5 17.50 24.50 4 19.0 IV
5 10   Janson, Michał 1000 Wrocław 4.5 16.00 22.50 4 19.0 V
6 2 IV Roubo, Konstanty 1400 LKS Goniec Żarów 4.0 14.50 22.00 4 14.0  
7 1 IV Pasternak, Maciej 1400 LKS Goniec Żarów 4.0 13.00 19.50 4 13.0  
8 22   Perek, Krzysztof 1000 Świdnica 4.0 12.50 18.50 4 14.0 V
9 25   Lesiak, Oskar 1000 Zastruże 3.0 14.50 21.00 3 12.0 V
10 15   Trestka, Domnika 1000 LKS Goniec Żarów 3.0 13.50 19.50 3 12.0 IV
11 7 V Romanowski, Piotr 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 13.00 19.50 3 11.0  
12 11   Kulpińska, Róża 1000 Zastruże 3.0 11.50 18.00 3 9.0 V
13 14   Marczak, Ryszard 1000 Zastruże 3.0 11.50 16.50 2 9.5 V
14 17   Lipnicki, Oskar 1000 Świdnica 3.0 10.50 17.00 3 9.0 V
15 26   Antoniuk, Jakub 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 10.00 15.00 2 10.5  
16 20   Szywała, Wiktoria 1000 Zastruże 3.0 9.00 12.50 3 8.0 V
17 18   Śliwowski, Igor 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 8.00 12.50 2 8.5 V
18 5 V Strauss, Tymoteusz 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.5 13.00 21.00 1 9.0  
19 4 V Duszenko, Bartosz 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 13.00 19.50 2 11.0  
20 23   Daniel, Kacper 1000 LKS Goniec Żarów 2.0 11.00 17.00 1 8.0  
21 21   Kaczmarzyk, Maciej 1000 Zastruże 2.0 10.00 15.50 2 9.0 V
22 12   Urniaż, Wiktoria 1000 LKS Goniec Żarów 2.0 10.00 13.50 1 4.0  
23 9   Ligierko, Wiktoria 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 8.50 13.50 0 5.5  
24 8 V Łyszczarz, Oliwier 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 1.5 9.50 13.50 0 4.0  
25 13   Pituła, Paulina 1000 LKS Goniec Żarów 1.0 9.50 14.00 0 4.0  
26 3 V Bolda, Sebastian 1200 Jerka 0.0 9.00 13.50 0 0.0

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław