baner kudowa

V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - wyniki

GRUPA A -  DO FIDE Wyniki - runda 5  
M-ceTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Chg (Ru)
1 I++ Daniel, Damian POL 2094 2100 GLKS Goniec Żarów 4.5 10.00 16.00 4 14.5 0,42
2 II+ Stoop, Jan POL 1728 1900 WOK Wałbrzych 4.0 9.00 15.50 4 11.0 0,91
3 I++ Wielosz, Jaroslaw POL 2033 2100 WKSz GANT HETMAN 3.5 9.50 15.50 2 11.5 -0,13
4 I Borowski, Przemysław POL 1797 2000 GLKS Goniec Żarów 3.5 8.50 15.50 3 11.0 0,53
5 k Szmyd, Marek POL 1940 2200 GLKS Goniec Żarów 3.5 7.50 13.00 3 10.0 -0,38
6 I Wójcik, Michał POL 1822 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 10.00 16.50 3 12.0 -0,39
7 I++ Kozubal, Aleksandra POL 1744 1900 UKS SP 1 Brzozów 3.0 9.50 15.50 2 11.0 0,97
8 I Wolska, Marta POL 1581 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.0 9.00 13.00 3 10.0 0,02
9 I Krzyżosiak, Marta POL 1506 1800 KSz Polonia Wrocław 3.0 8.00 13.00 3 10.0 1,26
10 I Łochina, Justyna POL 1232 1800 WKS Kopernik Wrocław 3.0 7.00 13.00 3 8.0 1,79
11 I+ Krzyżosiak, Anna POL 1577 1900 KSz Polonia Wrocław 3.0 6.00 10.50 3 8.0 -0,67
12   Macek, Oldrich CZE 1733 1800 T.J. Sokol Šumperk 2.5 9.00 14.00 2 9.0 -0,64
13 II Kowalik, Waldemar POL 1769 1800 WKSz GANT HETMAN 2.5 8.50 14.00 2 9.0 -0,80
14 I Wójcik, Grzegorz POL 1568 2000 WKSz GANT HETMAN 2.5 6.50 11.00 2 7.5 -0,65
15 II Smukowski, Bartosz POL 1290 1800 WIEŻA PĘGÓW 2.5 6.00 10.50 2 6.0 0,13
16 I Krupa, Jerzy POL 1803 2000 KS AZS Wratislavia 2.0 9.50 15.50 2 9.0 0,30
17 II Dawgiel, Bartosz POL 1284 1800 KSz Polonia Wrocław 2.0 8.50 13.00 2 7.0 0,12
18 II Cygan, Mirosław POL 1354 1800 GLKS Goniec Żarów 2.0 7.50 12.50 2 6.0 -0,60
19 II Tarawski, Adrian POL 1172 1800 UKS Szach-Mat Przemków 2.0 7.50 12.50 1 6.0 1,26
20 II Halhoul, Adam POL 1415 1800 KSz Polonia Wrocław 2.0 7.00 12.00 1 4.5 -0,92
21 I Jędras, Adrianna POL 1328 1800 OTSz Ostrów Wielkopolski 2.0 6.50 11.50 1 5.5 -0,21
22 III Klisz, Piotr SVK 1301 1600   2.0 6.50 10.50 2 6.0 0,13
23 III Konieczny, Kacper POL 0 1600 KSz Polonia Wrocław 1.5 6.50 10.50 0 4.0 (1030)
24 III Osada, Piotr POL 1049 1600 KSz Polonia Wrocław 1.5 5.50 9.50 1 3.5 0,50
25 II Woźny, Jan POL 1399 1800 GLKS Goniec Żarów 1.5 5.50 9.50 1 2.5 -1,64
26 III Latacz, Grzegorz POL 1039 1600 KSz Polonia Wrocław 1.5 5.50 8.50 0 2.5 -0,62
27 I Ścisła, Oliwia POL 1142 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1.5 5.00 8.00 1 3.5 -0,38
28 III Pieszczoch, Antoni POL 1039 1600 KSz GAMBIT MDK Świdnica 0.5 5.50 10.00 0 0.5 -0,31

 

GRUPA B Wyniki - runda 7  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Norma
1 IV Liman, Przemysław 1400 Świebodzice 7.0 21.50 30.50 7 28.0 II
2 III Krasicki, Bogusław 1600 Legnica 5.0 20.00 29.50 5 19.0  
3 III Matyka, Jakub 1600 WIEŻA PĘGÓW 4.5 21.00 29.50 4 21.5  
4 III Uhryn, Mateusz 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 19.50 29.00 4 18.5  
5 III Karaszewski, Gabriel 1600 KSz Miedź Legnica 4.5 18.50 27.50 4 17.5  
6 III Zimny, Jakub 1600 Ksz Polonia Wrocław 4.0 17.50 26.50 4 18.0  
7 III Kułtucki, Kamil 1600 Ksz Polonia Wrocław 4.0 15.00 24.00 4 16.0  
8 III Uhryn, Łukasz 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3.5 16.50 24.50 3 14.5  
9 III Kwiatkowska, Wiktoria 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.5 16.00 24.50 3 11.0  
10 IV Tomczak, Piotr 1400 Świdnica 3.0 18.50 26.00 3 12.0  
11 IV Tarawski, Józef 1400 UKS Szach-Mat Przemków 3.0 18.00 24.50 2 13.5  
12 IV Konieczny, Robert 1400 Wrocław 3.0 16.00 21.50 1 13.0  
13 IV Król, Karol 1400 Ksz Polonia Wrocław 3.0 15.00 21.00 3 11.0  
14 IV Janiak, Grzegorz 1400 Świdnica 2.5 17.50 24.00 1 13.5  
15 IV Jarząbek, Liliana 1250 Świdnica 2.0 14.00 19.50 2 8.0  
16 IV Kowalski, Tymon 1400 Świdnica 2.0 14.00 19.50 1 5.0  
17 IV Romanowski, Piotr 1400 Świdnica 1.0 13.50 19.50 1 4.0  
18 IV Roubo, Konstanty 1400 GLKS Goniec Żarów 1.0 13.00 18.50 1 5.0

 

GRUPA C Wyniki - runda 6  
M-ceTytułNazwisko ImięRankingKlubPkt.MBch.Bch.WinsProg.Norma
1 V Bieniarz, Paweł 1200 Świebodzice 5.5 15.50 23.00 5 19.0 IV
2   Polak, Marek 1000 Dobrzykowice 5.0 13.50 21.00 5 20.0 IV
3   Obolewicz, Marek 1000 Jelenia Góra 5.0 12.00 18.00 5 16.0 IV
4 V Rasiewicz, Bartosz 1200 Żarów 4.5 15.50 23.50 4 17.0 IV
5 V Kaczmarzyk, Maciej 1200 GLKS Goniec Żarów 4.5 13.50 20.50 4 15.5 IV
6   Misiaszek, Marceli 1000 Kłodzko 4.0 13.50 21.50 4 16.0 V
7 IV Trestka, Dominika 1250 GLKS Goniec Żarów 4.0 12.50 20.00 3 13.5  
8 V Kułtucki, Arkadiusz 1200 Wrocław 4.0 11.50 17.50 4 15.0  
9 IV Kałuszka, Oliwia 1250 UKS Szach-Mat Przemków 4.0 10.50 15.00 4 10.0  
10 V Zimny, Daniel 1200 KSz Polonia Wrocław 3.0 17.00 24.50 3 14.0  
11 IV Śliwowski, Igor 1400 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 15.50 23.00 2 13.5  
12   Komaniecki, Jakub 1000 GLKS Goniec Żarów 3.0 13.00 19.50 3 10.0 V
13   Mazur, Sebastian 1000 GLKS Goniec Żarów 3.0 13.00 19.50 2 13.0 V
14 V Kotwica, Gabriel 1200 MDK Świebodzice 3.0 12.50 18.00 3 6.0  
15   Komaniecka, Weronika 1000 GLKS Goniec Żarów 3.0 12.00 19.50 2 10.0 V
16 V Graz, Filip 1200 Jedlina-Zdrój 3.0 12.00 17.50 3 12.0  
17   Stroka, Adrian 1000 GLKS Goniec Żarów 3.0 11.00 16.00 3 12.0 V
18 V Dulęba, Aleksander 1200 Kostomłoty 3.0 11.00 16.00 3 11.0  
19   Kołodziejczyk, Angelika 1000 GLKS Goniec Żarów 3.0 10.00 16.00 2 7.0 V
20 V Makarewicz, Jakub 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 3.0 9.50 14.00 3 7.0  
21 V Strauss, Tymoteusz 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.5 10.00 15.00 2 9.5  
22   Błaszczyk, Lena 1000 GLKS Goniec Żarów 2.0 11.50 17.50 2 8.0 V
23 V Litwińczuk, Szymon 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 11.50 17.00 2 8.0  
24   Łagoda, Szymon 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 11.50 16.50 1 6.0  
25   Kruk, Stanisław 1000 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 10.50 15.50 2 8.0 V
26 V Cisek, Maciej 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 10.00 14.50 2 7.0  
27 V Litwińczuk, Igor 1200 KSz GAMBIT MDK Świdnica 2.0 7.50 13.00 2 6.0  
28   Gul, Zbigniew 1000 MDK Świebodzice 1.0 11.00 14.50 0 2.0  
29   Ślemp, Cyprian 1000 Strzegom 1.0 8.50 13.50 0 3.0



Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław