Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - wyniki 2018-02-03

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - wyniki 2018-02-03 Ścinawka Średnia, Hala Sportowa ul. Sikorskiego 34B,

Grupa A:

Wyniki - runda 7 Drukuj
M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 4 I Majocha, Piotr POL R 1606 2000 6.0 21.50 29.50 5 26.5
2 1 k++ Siembab, Bartosz POL R 2252 2300 5.5 21.50 31.00 5 21.5
3 3 k Kopeć, Mariusz POL 2083 2200 5.0 22.00 31.50 4 21.5
4 5 I Szydełko, Michał POL R 1492 2000 4.5 20.50 27.00 3 20.0
5 2 k Łaszewicz, Paweł POL R 2085 2200 4.0 20.50 29.00 4 19.0
6 8 II Lechman, Gabriel POL R 1369 1800 4.0 19.00 27.00 3 17.5
7 12 II Fajt, Patrycja POL R 1209 1600 4.0 19.00 26.50 4 16.0
8 10 III Majocha, Tomasz POL 1218 1600 4.0 16.00 23.50 4 14.0
9 11 II Szuber, Dawid POL R 1209 1800 4.0 16.00 22.50 3 13.5
10 9 II Panek, Radosław POL R 1311 1800 4.0 14.00 20.50 4 15.0
11 6 I Sypien, Natan POL R 1457 2000 3.5 21.50 30.00 3 15.5
12 7 III Strojny, Karol POL R 1386 1600 3.5 16.50 22.50 2 13.0
13 18 IV Smoczyński, Marcin POL 0 1400 3.0 18.50 25.00 2 13.0
14 15 III Zawada, Radosław POL R 1111 1600 3.0 17.50 22.00 3 12.0
15 13 II Wijaszka, Oliwia POL R 1201 1600 3.0 15.00 23.00 1 11.5
16 14 II Rybka, Tatiana POL R 1172 1600 3.0 12.50 17.50 2 8.0
17 17 III Oleksy, Kamila POL 0 1400 2.5 14.00 18.50 1 8.5
18 16 III Palac, Piotr POL 0 1600 2.5 14.00 18.50 1 7.0
19 19   Rybka, Adam POL 0 1000 1.0 14.50 21.00 0 7.0

 

Grupa B:

Wyniki - runda 7 Drukuj
M-ceNrTytułNazwisko ImięFed.R. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 3 IV Podlipniak, Damian POL 0 1400 6.5 23.00 29.50 6 27.0
2 12 V Malik, Michał POL 0 1200 6.0 23.00 33.50 6 23.0
3 8 IV Jaroszuk, Kacper POL 0 1400 6.0 23.00 30.00 6 23.0
4 14 V Burkat, Natalia POL 0 1100 5.5 22.50 31.50 5 21.5
5 6 IV Jakubowski, Szymon POL 0 1400 5.5 21.50 30.00 5 26.0
6 59   Mąkowski, Aleksander POL 0 1000 5.0 24.50 33.50 5 21.0
7 36   Kopeć, Tymoteusz POL 0 1000 5.0 24.00 33.00 5 23.0
8 11 IV Piwińska, Gabriela POL 0 1250 5.0 23.50 32.00 5 23.0
9 1 III Duda, Joanna POL 0 1400 5.0 22.50 30.00 4 19.5
10 10 IV Podlipniak, Natalia POL 0 1250 5.0 22.00 32.50 5 22.0
11 5 IV Wronkowski, Mikołaj POL 0 1400 5.0 20.50 28.50 5 21.0
12 4 IV Wiśniewski, Adam POL 0 1400 5.0 20.00 28.50 5 23.0
13 2 IV Marduła, Oskar POL 0 1400 5.0 20.00 28.00 5 19.0
13 35   Potoczak, Jakub POL 0 1000 5.0 20.00 28.00 5 19.0
15 7 IV Wijaszka, Tomasz POL 0 1400 5.0 18.50 26.00 5 20.0
16 69   Wielgus, Dominik POL 0 1000 5.0 18.50 26.00 5 18.0
17 9 IV Węglarz, Maciej POL 0 1400 4.5 23.00 31.50 4 23.0
18 58   Laptuch, Weronika POL 0 1000 4.5 19.50 27.00 4 17.5
19 23   Kałużyński, Marcin POL 0 1000 4.5 18.50 26.50 4 16.5
20 47   Urbanek, Dagmara POL 0 1000 4.0 22.00 30.50 4 17.0
21 63   Stachurska, Daria POL 0 1000 4.0 21.00 29.50 4 19.0
22 51   Orman, Bartłomiej POL 0 1000 4.0 20.00 29.00 4 17.0
23 49   Borowska, Sorus Katarzyna POL 0 1000 4.0 20.00 27.50 4 15.0
24 53   Borkowski, Bartłomiej POL 0 1000 4.0 19.50 27.50 4 17.0
25 19   Malik, Natalia POL 0 1000 4.0 19.00 27.00 4 18.0
25 61   Lipnicki, Leon POL 0 1000 4.0 19.00 27.00 4 18.0
27 34   Galik, Igor POL 0 1000 4.0 19.00 26.00 4 16.0
28 50   Regner, Milena POL 0 1000 4.0 18.50 26.50 4 17.0
28 60   Jarosz, Mateusz POL 0 1000 4.0 18.50 26.50 4 17.0
30 45   Jakubowski, Maksymilian POL 0 1000 4.0 18.00 25.50 4 16.0
31 46   Karatków, Szymon POL 0 1000 4.0 17.00 24.50 4 12.0
32 28   Cholewka, Marcelina POL 0 1000 4.0 17.00 23.50 4 14.0
33 55   Mielniczuk, Aleksandra POL 0 1000 4.0 16.50 23.50 4 13.0
34 31   Poplata-, Skalski Bartosz POL 0 1000 4.0 16.00 22.50 4 14.0
35 66   Gancarski, Sebastian POL 0 1000 4.0 13.00 17.50 4 12.0
36 37   Wielgus, Tomasz POL 0 1000 3.5 13.00 19.50 3 11.0
37 17   Pawlak, Jakub POL 0 1000 3.0 19.50 26.50 3 17.0
38 40   Zych, Julita POL 0 1000 3.0 19.00 26.00 3 13.0
39 71   Wronkowska, Zofia POL 0 0 3.0 19.00 26.00 2 16.0
40 20   Czuchra, Mateusz POL 0 1000 3.0 19.00 25.50 3 13.0
41 48   Jacyszyn, Bartosz POL 0 1000 3.0 19.00 25.00 3 13.0
42 27   Picewicz, Ignacy POL 0 1000 3.0 18.00 25.00 3 16.0
43 22   Sawicki, Mateusz POL 0 1000 3.0 18.00 24.00 3 13.0
44 30   Gancarska, Kornelia POL 0 1000 3.0 17.00 25.00 3 10.0
45 13 V Dmytrów, Przemysław POL 0 1200 3.0 16.50 22.50 3 12.0
46 16   Dmytrów, Paweł POL 0 1000 3.0 16.50 22.50 3 10.0
47 18   Kowal, Bartosz POL 0 1000 3.0 16.00 22.00 3 11.0
48 26   Stojanowska, Emilia POL 0 1000 3.0 16.00 21.50 3 10.0
49 54   Linkiewicz, Julia POL 0 1000 3.0 16.00 20.50 3 12.0
50 15   Jędrasiewicz, Jakub POL 0 1000 3.0 15.50 20.00 3 6.0
51 64   Chyc, Rafał POL 0 1000 3.0 14.50 19.00 3 14.0
52 24   Węglowska, Wiktoria POL 0 1000 3.0 13.50 20.00 3 6.0
53 65   Burkat, Adrian POL 0 1000 3.0 13.00 17.50 3 9.0
54 25   Bieszczad, Wiktoria POL 0 1000 3.0 10.00 14.50 3 7.0
55 70   Szydło, Gracjan POL 0 1000 2.5 17.00 24.00 1 12.0
56 33   Szustakowski, Kamil POL 0 1000 2.5 16.50 23.00 2 10.5
57 56   Szustakowski, Paweł POL 0 1000 2.5 15.00 21.00 2 10.5
58 44   Bednarczyk, Milena POL 0 1000 2.0 17.50 23.50 2 9.0
59 62   Trochonowicz, Ksawery POL 0 1000 2.0 16.50 24.00 2 9.0
60 39   Kowal, Maciek POL 0 1000 2.0 16.00 21.50 2 7.0
61 43   Bagiński, Filip POL 0 1000 2.0 15.00 22.00 1 5.0
62 52   Ciastowicz, Dominika POL 0 1000 2.0 15.00 19.50 2 8.0
63 57   Węglowski, Bartosz POL 0 1000 2.0 14.00 18.50 2 10.0
64 32   Kowal, Filip POL 0 1000 2.0 13.50 20.00 2 10.0
65 42   Dudek, Dawid POL 0 1000 2.0 13.50 19.50 2 9.0
66 67   Żak, Wiktor POL 0 1000 2.0 13.00 18.50 1 7.0
67 41   Dolski, Jakub POL 0 1000 2.0 12.00 18.50 2 8.0
68 68   Miś, Patryk POL 0 1000 2.0 11.50 15.50 1 6.0
69 29   Fajt, Dominika POL 0 1000 1.0 14.00 18.50 0 2.0
70 21   Józefów, Filip POL 0 1000 1.0 11.00 14.50 1 5.0
71 38   Dziadosz, Anna POL 0 1000 1.0 9.50 17.00 0 3.0

Forum najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław