Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich - Strzegom 19-20.05.2018

Wyniki Mistrzostw:

D-8: 1. Maja Wieczorek (KSz Polonia Wrocław), 2. Hanna Pietryk (UKS SP3 w Bogatyni), 3. Emilia Findysz (UKS SZACH-MAT Przemków)

D-10: 1. Joanna Pietryk (UKS SP3 w Bogatyni), 2. Julia Salamon (UKS SZACH-MAT Przemków), 3. Aleksandra Zielińska (KSz Jelonka Jelenia Góra)

D-12: 1. Oliwia Ścisła (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Wiktoria Janikowska (KSz Polonia Wrocław), 3. Jagoda Romejko (KSz Jelonka Jelenia Góra)

D-14: 1. Anna Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław), 2. Marta Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław), 3. Justyna Łochina (WKS Kopernik)

D-16: 1. Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni), 2. Maria Elena Lascar (KSz Miedź Legnica), 3. Aleksandra Skiba (UKS Szach-Mat Syców)

D-18: 1. Zofia Frej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Anna Karykowska (KSz Miedź Legnica)

C-8: 1. Bartosz Skupin (MGLKS Parnas Oława), 2. Mikołaj Grobelny (KSz Polonia Wrocław), 3. Grzegorz Komendecki (KSz Miedź Legnica)

C-10: 1. Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra), 2. Tymon Jaworski (KSz Polonia Wrocław), 3. Marek Szreter (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)

C-12: 1. Krzysztof Matela (UKS Skoczek Milicz), 2. Michał Demski (KSz Polonia Wrocław), 3. Mikołaj Wieczorek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)

C-14: 1. Jakub Dołharz (KSz Polonia Wrocław), 2. Jakub Bartłomowicz (KSz Jelonka Jelenia Góra), 3. Rafał Topoła (KSz Polonia Wrocław)

C-16: 1. Bartosz Mazurek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Wiktor Lewandowski (KSz Miedź Legnica), 3. Piotr Majocha (UKS Giecek Radków)

C-18: 1. Franciszek Sernecki (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław), 3. Jakub Madajczak (KSz Polonia Wrocław)

Klasyfikacja klubowa: 1. KSz Polonia Wrocław, 2. MUKS MDK Śródmieście Wrocław, 3. KSz Miedź Legnica, 4. KSz Jelonka Jelenia Góra i UKS SP3 Bogatynia

Serwisy turniejowe:  dziewczęta do lat 8 | dziewczęta do lat 10 | dziewczęta do lat 12-14 | chłopcy do lat 8 | chłopcy do lat 10 | chłopcy do lat 12 | chłopcy do lat 14 | dziewczęta i chłopcy do lat 16 | dziewczęta i chłopcy do lat 18

Klasyfikacja klubowa: 1m - 5 pkt, 2-3m - 4 pkt, 4-8m - 3 pkt, 9-12m - 2 pkt, 13m i dalej - 1 pkt. Punkty przydzielane za miejsca w grupach turniejowych.

Galeria zdjęć /autor Marcin Korzekwa/

Forum najnowsze posty

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław