Ireneusz Łada drugi na festiwalu w Biel!

Poza turniejem kołowym dla superarcymistrzów oraz mistrzowskim openem w znanej szachistom szwajcarskiej miejscowości rywalizowano również w  tzw grupie "głównej" . Znakomicie spisał się w niej Ireneusz Łada, który w stawce 205 zawodników zajął 2 miejsce. Pan Ireneusz zdobył 7.5 pkt i został wyprzedzony jedynie przez reprezentanta Korei Kima Junseo. Warto dodać, że szachista Jelonki Jelenia Góra przystąpił do zawodów dopiero z 27 nr startowym. Wyniki turnieju tutaj: http://chess-results.com/tnr367614.aspx?lan=3&art=1&rd=9&fed=POL
Pan Ireneusz regularnie występuje w festiwalu w Biel i jak się nieoficjalnie dowiedziałem, był to już jego około 30 występ w tej miejscowości. A skoro nadal jest w stanie osiągąć tak wspaniałe rezultaty, z pewnością chętnie tam wróci w latach kolejnych :)