XX Dolnośląskie Igrzyska LZS - Mieszkańców Wsi i Miast 11.05.2019

     XX DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS - MIESZKAŃCÓW WSI i MIAST

Komunikat Organizacyjny Finału Dolnośląskiego w szachach indywidualnych na 2019 r.

 

CEL: Wyłonienie najlepszych szachistów LZS w Województwie Dolnośląskim oraz do klasyfikacji i punktacji Gmin i Powiatów w Dolnośląskich Igrzyskach LZS.

TERMIN i MIEJSCE:   11 maja 2019 roku godz. 10,00, Hala Sportowa Ścinawka Średnia ul. Sikorskiego 34B. Potwierdzenie zgłoszeń osobiście na miejscu do 9,45 pod rygorem dopuszczenia zawodnika od II rundy. Zgłoszenia zawodników obowiązkowo zgłaszać do 10.05.2019r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na chessarbitra.

ORGANIZATOR:   DZ LZS Wrocław, PZ LZS Kłodzko, Gmina Radków i bezpośredni wykonawca UKS GIECEK Radków.

 

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia zbiorcze z Powiatów zawodników i osób towarzyszących przyjmuje do dnia 08.05.2019 rok K. Szydełko e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 695 707 593 lub na halę sportową do Ścinawki Średniej 74 87 15 709.

PRAWO UDZIAŁU, SPOSÓB PRZEPROWADZENIA:                                       Posiadają członkowie LZS i klubów należących do LZS, którzy zakwalifikowali się z eliminacji . Do punktacji GMIN i Powiatów liczą się miejsca 2 zawodników ze wszystkich kategorii wiekowych ( maksymalnie punktuje 16 osób z Powiatu).

Do zawodów można zgłosić dodatkowe osoby z Powiatu, które mogą nie zapunktować dla Powiatu ( trzeci wynik z poszczególnych kategorii) ale uczestniczą w turnieju jak pozostali.                                             Zawody zostaną przeprowadzone osobno w każdej kategorii wiekowej przy udziale minimum 9 zawodników systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempo gry P’10 + 5” na posuniecie lub kołówką przy udziale do 8 zawodników.

Grupa seniorów i juniorów starszych zostanie zgłoszona do oceny rankingowej FIDE szachów szybkich.

KATEGORIE WIEKOWE:

  • Seniorzy i Kobiety rocznik 2000 i starsi
  • Juniorzy/ki starsze ur.2001 - 2004
  • Juniorzy/ki młodsze ur. 2005 -2007
  • Młodzik/czka   ur. 2008 i młodsi

Junior/ka ,   młodzik/czka może grać w swojej lub w starszej grupie.

NAGRODY: Honorowe – statuetki, medale, dyplomy dla najlepszych w kategoriach

FINANSOWANIE I WPISOWE: Zawodnicy startują na koszt jednostek delegujących lub własny, obowiązuje opłata wpisowego od zawodników i osób towarzyszących

w wysokości 12zł od osoby.

W ramach wpisowego dla zawodnika i osób towarzyszących poczęstunek i obiad.

SPRAWY RÓŻNE: zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami FIDE szachy szybkie, grupa seniorów i juniorów starszych zostanie zgłoszona do FIDE szachy szybkie.

W sprawach spornych decyzje podejmuje sędzia główny w porozumieniu z Organizatorem.

                                                ORGANIZATORZY

      

         clip_image002.gif                       clip_image004.jpg                clip_image006.gif             

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław