Zgrupowanie Kadry Młodzików i Juniorów - Polanica Zdrój, 16-25.08 (aktualizacja 11.06)

Zapraszamy na zgrupowanie Kadry Młodzików i Juniorów w Hotelu Sara w Polanicy-Zdrój, w terminie 16-25 sierpnia.
Zgrupowanie będzie miało charakter turniejowo - szkoleniowy (tzn. oprócz gry w Memoriale Rubinsteina, a także w turniejach towarzyszących, planowane są: analiza partii i zajęcia szkoleniowe).

Trenerami i opiekunami podczas zgrupowania będą: Arcymistrz Marcin Tazbir i Mistrzyni Paulina Cagara

Do udziału w zgrupowaniu, upoważnieni są członkowie kadry podstawowej, w przypadku ich rezygnacji miejsca przechodzą na zawodników rezerwowych.
Koszt dla uczestników zgrupowania wynosi:
500 zł dla kadry Młodzików i 900 zł dla Kadry DZSzach.
Uczestnicy zgrupowania płacą 50% wpisowego w Memoriale Rubinsteina.
Prosimy o zgłaszanie się wszystkich chętnych z kadry, zawodnicy z kadry rezerwowej, będą na liście rezerwowej.
Termin zgłoszeń 19.06.2019.

 

Osoby uprawnione do udziału w zgrupowaniu:

KWM ( 12 osób kadry podstawowej)
1 KOMENDECKI Antoni KSz Miedź Legnica
2 NAJDECKA Laura KSz Polonia Wrocław
3 GROBELNY Mikołaj KSz Polonia Wrocław
4 WIECZOREK Maja KSz Polonia Wrocław
5 UHRYN, ŁUKASZ MUKS MDK Śródmieście
6 GÓRSKA, Amelia MGLKS Parnas Oława
7 SZRETER Marek MUKS MDK Śródmieście
8 NAJDECKA, Amanda KSz Polonia Wrocław
9 ŚMIETAŃSKA, Wiktoria KSz Polonia Wrocław
10 UHRYN Mateusz MUKS MDK Śródmieście
11 BIEROŃSKI, Nikodem MGLKS Parnas Oława
12 DOSKOCZ, Dominika KS AZS Wratislavia
13 PRĘDKIEWICZ, Emilia MGLKS Parnas Oława
14 MIKLOSZ Małgorzata KSz Miedź Legnica
15 KLINTSEVICH Aleksandra MUKS MDK Śródmieście
16 DOBROWOLSKI Kamil MUKS MDK Śródmieście
17 POPCZYŃSKA Michalina MUKS MDK Śródmieście
18 NAKIELNA, Natalia KSz Polonia Wrocław
19 KOMENDECKI, Grzegorz KSz Miedź Legnica
20 PIEJKO, Weronika MGLKS Parnas Oława
21 SKUPIN, Bartosz MGLKS Parnas Oława
22 PAWICKI, Filip KSz Polonia Wrocław
23 KRAWCZYK, Eryk MUKS MDK Śródmieście
24 KARASZEWSKI, Gabriel KSz Miedź Legnica

KDZSZACH (8 osób kadry podstawowej)
1 NOWAK, Filip KSz Polonia Wrocław
2 MATELA, Krzysztof UKS Skoczek Milicz
3 PAWICKA, Magdalena KSz Polonia Wrocław
4 KRZYŻOSIAK, Marta KSz Polonia Wrocław
5 MADEJ, Marek KSz Polonia Wrocław
6 KRZYŻOSIAK, Anna KSz Polonia Wrocław
7 JĘDRZEJKO, Martyna KSz Polonia Wrocław
8 WIECZOREK, Mikołaj MUKS MDK Środmieście Wrocław
9 ŚCISŁA, Oliwia MUKS MDK Środmieście Wrocław
10 KULCZYCKA, Zofia MUKS MDK Śródmieście Wrocław
11 GROT, Błażej KSz Polonia Wrocław
12 MADAJCZAK, PIOTR KSz Polonia Wrocław
13 OLSZEWSKA, Wiktoria UKS SP3 w Bogatyni
14 JANIKOWSKA, Wiktoria KSz Polonia Wrocław
15 LUBERAŃSKI, Jakub KSz Polonia Wrocław
16 KOŁODZIEJSKI, Piotr KSz Jelonka Jelenia Góra
17 ROMEJKO, Jagoda KSz Jelonka Jelenia Góra
18 TOPOŁA, Rafał KSz Polonia Wrocław
19 PIETRYK, Joanna UKS SP3 w Bogatyni
20 KARP, KACPER KSz Polonia Wrocław
21 JAWORSKI, TYMON KSz Polonia Wrocław
22 PRĘDKIEWICZ, Paulina MGLKS Parnas Oława
23 SZEWC, Dobromiła KSz Polonia Wrocław
24 RÓG, Bartlomiej UKS SZACH-MAT Przemków
25 STAROŚCIAK, SZYMON KSz Polonia Wrocław
26 KEJNA, Piotr KSz Miedź Legnica
27 SALAMON, Julia KSz Miedź Legnica
28 DEMSKI, Michał KSz Polonia Wrocław
29 ZIMNY, Jakub KSz Polonia Wrocław
30 DOSKOCZ, Karol AZS Wratislavia
31 KLISOWSKI Bartosz AZS Wratislavia

Plan zgrupowania

16.08.

18:00  - Rozpoczęcie zgrupowania

18.30 – 19.00 Kolacja

19.00 – 21.00 Trening szachowy 

17.08-24.08.

Zawodnicy grający do obiadu ( do lat 14 )

  8.00 – 9.00    Śniadanie

  9.00               Wspólne wyjście na rundę

  9.30 – 13.00  Runda w turnieju połączona z analizą partii

13.00 – 14.00  Obiad

14.30 - 18.00  Udział w turnieju szachów szybkich lub błyskawicznych/symultanie/szachów Fischera/trening szachowy/

18.00 – 19.00 Kolacja

19.30 – 21.00 Zajęcia sportowe

Zawodnicy grający po obiedzie ( powyżej 14 lat )

  8.00 –  9.00  Śniadanie

  9.30 – 12.30  Przygotowanie do partii

13.00 – 14.00 Obiad

14.30  - Wspólne wyjście na rundę

15.00 – 19.00 Runda w turnieju

18.00 – 19.30 Kolacja

19.30 -  21.00 Zajęcia sportowe

25.08.

Zawodnicy grający do obiadu 

  8.00 – 9.00    Śniadanie

  9.00  - Wspólne wyjście na rundę

  9.30 – 13.00  Runda w turnieju połączona z analizą partii

13.00 – 13.30  Obiad

14.00 -14.30 Zakończenie zgrupowania. Zakończenie turnieju. 

Zawodnicy grający po obiedzie

  8.00 –  9.00  Śniadanie

  9.30 – 12.30  Przygotowanie do partii

13.00 – 14.00 Obiad

14.30 - Wspólne wyjście na rundę.

15.00 – 19.00 Runda w turnieju

20.00 – 20.30 Zakończenie turnieju. Zakończenie zgrupowania.

Co zabrać ?

- sprawy szachowe – długopisy, zeszyt, szachy, zegary szachowe (dla miłośników blitza), materiały do przygotowań do partii.

- sprawy sportowe – rakietki do tenisa stołowego, ping-pongi J, kąpielówki,  obuwie sportowe, krótkie spodenki, dresy i koszulki Dolnego Śląska (ci co mają), koszulki klubowe (ci co mają).

- sprawy różne – dokumenty ( legitymacja szkolna, badania lekarskie od lekarza sportowego – KWM, zgoda od rodziców/opiekunów prawnych na udział w zgrupowaniu).

 

Kolejne zgrupowania planowane są na:

21-22 września - MDŚJ w szachach klasycznych

5-6 października - zgrupowanie wyjazdowe.

 

TK
Michał Dzikowski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław