9 Integracyjny Turniej Szachowy w Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra - 24.10.2019

 

Dnia 24.10.2019 odbył się 9 już Integracyjny Turniej szachowy w Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu. W turnieju uczestniczyło 46 osób.

 

9 Integracyjny Turniej Szachowy o puchar Prezesa Fundacji ECDiE im.ks.M.Lutra

ECDiE im.ks.M.Lutra Wrocław 2019-10-24/2019-10-24
Tempo gry: P'10
Sędzia: Michał Dzikowski

Wyniki - runda 7


M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingKlubData ur.Pkt.MBch.Bch.WinsProg.
1 I Wasylkiewicz, Andrzej B 1690 2000 START Wrocław 1959 6,5 26,50 35,50 6 27,5
2 I++ Pociejowski, Marek 1842 2100 START Wrocław 1957 6,0 23,50 33,00 5 25,0
3 III Bakun, Bartłomiej 0 1600 Szewce 2003 6,0 20,00 27,50 6 22,0
4 II Kopestyński, Michał B 1180 1800 Team Wilgosz 2004 5,5 24,50 33,00 5 23,5
5 III Kurek, Adam 0 1600 Internat 1990 5,5 19,50 28,00 5 22,5
6 II Wilgosz, Jan B 1279 1800 Team Wilgosz 2002 5,0 23,00 33,00 5 22,0
7 II Wilgosz, Tomasz B 1505 1800 Team Wilgosz 1974 5,0 22,00 30,50 5 23,0
8 II Zajączkowski, Gwidon B 1632 1800 START Wrocław 1959 5,0 21,00 28,50 5 21,0
9 II Sułot, Zdzisław B 1358 1800 START Wrocław 1950 5,0 20,00 28,50 5 21,0
10   Pokora, Roman* 0 1000 DPS Karmelkowa   5,0 19,50 28,50 5 18,0
11 k Grubiak, Roman 1658 2200 START Wrocław 1933 4,0 21,00 29,00 4 18,0
12 III Świdziński, Jakub 0 1600 Szewce 2006 4,0 20,00 28,50 4 20,0
13   Roguska, Anna 0 1000 Team Roguski   4,0 20,00 27,00 4 19,0
14   Suligowski, Krzysztof 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   4,0 19,00 28,00 4 16,0
15 V Sobecki, Mateusz 0 1200 Szewce 2006 4,0 19,00 26,00 4 17,0
16   Jasiński, Marcin 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   4,0 18,00 27,00 4 16,0
17 IV Wojczak, Adrian 0 1400 Szewce 2008 4,0 18,00 25,50 4 16,0
18 V Nooitgedagt, Krystian 0 1200 Wisznia Mała 2006 4,0 18,00 25,00 4 15,0
19   Wal, Stanisław 0 1000 DPS Kaletnicza   4,0 17,00 24,50 4 15,0
20 IV Kujawski, Kamil 0 1400 Wisznia Mała 2005 4,0 17,00 23,50 4 15,0
21 V Duplaga, Aleksander 0 1200 Wisznia Mała 2008 4,0 16,00 23,00 4 11,0
22 V Grysiński, Paweł 0 1200 Team Roguski 2008 4,0 14,50 20,00 4 13,0
23 V Żak, Piotr 0 1200 Szewce 2007 3,5 21,00 29,00 3 17,5
24   Gąsiorowski, Adam 0 1000 DPS Kaletnicza   3,0 20,00 29,00 3 13,0
25 V Tomala, Mateusz 0 1200 Wisznia Mała 2005 3,0 19,00 27,00 3 14,0
26 V Kupś, Patryk 0 1200 Internat 1998 3,0 19,00 27,00 3 13,0
27 II Kitlińska, Ewa 0 1600 Szewce 2006 3,0 18,50 25,50 3 14,0
28   Kurek, Bartłomiej 0 1000 Wisznia Mała   3,0 17,00 23,00 3 15,0
29 V Słowiński, Miłosz 0 1200 Szewce 2008 3,0 16,00 23,00 3 13,0
30 V Masternak, Justyna 0 1100 Wisznia Mała 2006 3,0 15,00 20,00 3 13,0
31   Wąsowicz, Zofia 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   3,0 14,00 21,00 3 8,0
32   Sereja, Kazimierz 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   3,0 14,00 20,00 3 10,0
33   Nemś, Kazimierz* 0 1000 DPS Karmelkowa   3,0 14,00 20,00 3 8,0
34   Makara, Maksym 0 1000 Internat   3,0 13,50 18,50 3 11,0
35   Kruźlak, Bartłomiej* 0 1000 Internat   3,0 13,00 18,50 2 7,5
36   Cho, Yeonwoo 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   2,5 15,50 22,50 2 9,5
37   Kotkowska-Mularczyk, Monika 0 1000 DPS Kaletnicza   2,0 17,00 24,00 2 10,0
38   Gąsiorowski, Ryszard 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   2,0 16,00 23,50 2 10,0
39   Pustelnik, Dominik 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   2,0 15,50 22,00 2 8,0
40 IV Kłeczek, Szymon 0 1400 Szewce 2008 2,0 14,00 19,00 2 8,0
41   Łubkowska, Natalia 0 1000 Internat   2,0 12,50 17,50 2 5,0
42   Roguski, Dawid 0 1000 Team Roguski   2,0 12,50 17,50 1 6,5
43   Łukiesz, Karolina 0 1000 Szkoła Polsko-Niemiecka   2,0 11,50 15,50 2 4,0
44   Jasińska, Maja 0 1000 Team Roguski   1,5 12,00 16,00 1 4,5
45   Maciejewski, Mateusz 0 1000 Internat   1,0 12,50 18,50 1 5,0
46 II Kopij, Józef 1231 1800 START Wrocław 1948 0,0 12,50 17,50 0 0,0
47   Wilczyński, Albert 0 1000 DPS Karmelkowa   0,0 11,50 16,50 0 0,0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław