Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - II turniej 2012.12.01

Grand Prix Ziemi Kłodzkiej - II turniej

Hala sportowa - Ścinawka Średnia 2012-12-01/2012-12-01
Tempo gry: P'15
Arbiter: Kazimierz Szydełko

Wyniki - runda 7


 

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

Uwagi (filtr)

1

5

II

Szydełko, Michał

1349

1349

Ścinawka Średnia

6.5

21.50

30.00

6

26.5

junior młodszy

2

2

II

Majocha, Piotr

1505

1505

Kamieniec Ząbkowicki

6.0

22.00

32.50

5

25.5

młodzik

3

6

II

Witek, Michał

0

1800

Szczytna

5.0

20.00

29.00

4

21.5

Jun.młodszy

4

3

II

Wacławik, Joanna

1399

1399

Wambierzyce

5.0

19.00

26.50

4

16.0

junior starszy

5

12

IV

Panek, Radosław

0

1400

Kamieniec Ząbkowicki

4.5

21.00

29.50

4

19.0

Jun. młodszy

6

4

II

Pakulska, Paulina

1365

1365

Włodowice

4.5

21.00

29.00

3

18.5

junior starszy

7

8

III

Teper, Marcin

0

1600

Złoty Stok

4.5

19.50

26.50

4

19.5

Jun starszy

8

27

 

Woźniak, Eryk

0

1000

Ścinawka Górna

4.5

18.00

26.50

4

18.0

junior młodszy

9

1

II

Stasinkiewicz, Aleksander

1607

1607

Polanica

4.0

24.00

33.50

4

21.0

Jun. starszy

10

14

IV

Lechman, Gabriel

0

1400

Ścinawka Górna

4.0

18.50

27.00

4

17.0

młodzik

11

16

IV

Fajt, Patrycja

0

1250

SP Budzów

4.0

18.00

26.00

4

13.0

Jun. młodszy

12

7

III

Kul, Adam

0

1600

Radków

4.0

18.00

25.50

4

17.0

junior młodszy

13

13

IV

, Strojny Karol

0

1400

SP Budzów

4.0

17.50

23.00

4

15.0

Młodzik

14

17

V

Szuber, Dawid

0

1200

Ścinawka Dolna

3.5

20.00

27.00

3

14.5

młodzik

15

15

IV

Fajt, Karolina

0

1250

SP Budzów

3.5

18.50

25.50

3

15.0

Jun. młodszy

16

9

III

Bagińska, Wiktoria

0

1400

Wambierzyce

3.5

16.50

23.00

3

13.5

Jun. młodszy

17

23

 

Dąbrowski, Piotr

0

1000

Ścinawka Dolna

3.0

17.50

23.50

3

14.0

junior młodszy

18

10

IV

Wacławik, Grzegorz

0

1400

Wambierzyce

3.0

16.50

22.50

3

13.0

junior młodszy

19

20

 

Bednarczyk, Bartek

0

1000

Scinawka Górna

3.0

15.50

22.50

3

10.0

Młodzik

20

25

 

Iwanowski, Mahawir

0

1000

Złoty Stok

3.0

15.50

21.00

3

10.0

Młodzik

21

19

V

Kul, Dominika

0

1100

Radków

2.5

16.50

25.00

2

9.5

junior młodszy

22

11

IV

Wielgus, Jakub

0

1400

Ścinawka Srednia

2.5

14.00

20.00

2

9.5

Jun.młodszy

23

18

V

Oleksy, Szymon

0

1200

SP Budzów

2.0

18.50

25.00

1

10.5

Młodzik

24

26

 

Borkowska, Oliwia

0

1000

Ścinawka Górna

2.0

13.00

18.00

2

6.0

Młodzik

25

28

 

Rutkowski, Sergiusz

0

1000

Wambierzyce

2.0

13.00

17.50

2

9.0

młodzik

26

24

 

Bednarczyk, Karol

0

1000

Ścinawka Górna

2.0

12.00

16.00

2

5.0

Młodzik

27

21

 

Marynowski, Krzysztof

0

1000

Złoty Stok

1.5

11.50

16.00

1

3.5

Młodzik

28

22

 

Urbanek, Dagmara

0

1000

Wambierzyce

0.5

13.00

19.00

0

1.5

Młodzik

 

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław