Komunikaty związkowe

Komunikaty Zarządu, Prezydium Zarządu lub inne związane z bieżącą działalnością i sytuacją Związku

Komunikat Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Szachowego.

Komunikat Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Szachowego.

W dniu 23.09.br. we Wrocławiu odbyło się zebranie Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Szachowego. Omówiono następującą tematykę:

1. Obsada sędziowska zawodów:
Podobnie do lat ubiegłych wyznaczeni zostali sędziowie do sędziowania - jako główni - poszczególnych lig i grup: III Liga Dolnośląska - IA Rafał Siwik, Liga Okręgowa – w zależności od ukształtowania się grup: IA Czesław Szmigielski, Stefan Hałubek, Maciej Cajbel, Aleksander Sokólski.
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Książ 6-7.10.br. – IA Rafał SIwik (sędzia główny).
Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów Karpacz 13-20.10. br. – IA Rafał Siwik (sędzia główny).
Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorów w Szachach Szybkich Wałbrzych 24-25.11. br. – FA Franciszek A. Jankowski (sędzia główny).

2. Aktywność sędziowska:
Aktywność sędziowską prowadził będzie Maciej Cajbel. Sprawozdania w formie tradycyjnej należy wysyłać na adres: Maciej Cajbel ul. Bacciarellego 42/8, 51-549 Wrocław, w formie elektronicznej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Publikacja aktywności na stronie internetowej DZSzach.

3. Konferencje sędziowskie:
Przyjęto, iż reprezentanci naszego Kolegium wezmą udział w 23. Ogólnopolskiej Konferencji Sędziów, która odbędzie się w Krakowie w dniach 8-9 grudnia br. Na koszt Kolegium udział wezmą: IA Czesław Szmigielski, IA Ryszard Więckowski, Stefan Hałubek, Krzysztof Klukiewicz.
W trakcie konferencji zostanie złożona oferta organizacji ogólnopolskiej konferencji sędziów w roku przyszłym, przez nasze Kolegium.

Postanowiono ogłoszenie naboru na kurs sędziowski na klasy okręgowe i młodzieżowe, który zaplanowano na I kw. 2008 r. Chętni winni zgłaszać się pisemnie na adres: Franciszek A. Jankowski ul. 11 Listopada 148a/2 58-302 Wałbrzych, lub elektronicznie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 074 849 01 10. Szczegółowy termin i lokalizacja zostanie podana w terminie późniejszym, w zależności od głoszeń.

Przewodniczący Kolegium Sędziów DZSzach
FA Franciszek A. Jankowski
Wałbrzych, dnia 27.09.2008 r.

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław