Komunikaty związkowe

Komunikaty Zarządu, Prezydium Zarządu lub inne związane z bieżącą działalnością i sytuacją Związku

Szachy na TWG - - The World Games, Wrocław 2017


DZIĘKUJEMY!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu szachy znalazły się na 2 pozycji - 24464 głosy (25,05 %). Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu serdecznie dziękujemy!

http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty/wideo/26112013-g2200/13136079 - od ok. 14 min

http://www.wroclaw.pl/dyscypliny-twg-2017--wyniki-sondy

http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/sport/zwycieski-zuzel/13130943

Sonda jest aktywna do 25 listopada, klikajmy, głosujmy na szachy - http://www.wroclaw.pl/dyscypliny-twg-2017--sonda.

Obecnie jesteśmy w ścisłej czołówce - za co serdecznie wszystkim klikającym dziękujemy. Ale to nie koniec, trzeba się utrzymać, więc GŁOSUJMY NA SZACHY! Jest to nasza wspólna impreza, Głosujmy i integrujmy się!

Czytaj więcej: Szachy na TWG - - The World Games, Wrocław 2017

Walne Zebranie Sprawozdawcze DZSZACH - Komunikat nr 1

Informujemy, iż zgodnie z Uchwałą Zarządu z dn. 4.11.2013 r. Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów DZSZACH odbędzie się 14 grudnia 2013 r.  Miejsce - KSz Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37, Wrocław; godz. 11.00 – I termin, godz. 11.30 – II termin.

Kluby prosimy o podanie listy delegatów i delegatów rezerwowych w kolejności obejmowania mandatów – drogą mailową lub pisemną do biura DZSZACH w terminie do 12 grudnia 2013 r.

W załączeniu prezentujemy projekty Regulaminu i Porządku Obrad WZD oraz uchwalone przez Zarząd DZSZACH w dniu 12.05.2013 r. Zasady Wyboru Delegatów na Sprawozdawcze WZD.

Za Zarząd DZSZACH - Dominik Kulaś

Szachiści grają dla Polonii 2013

Zarząd Polskiego Związku Szachowego pragnie zaprosić państwa do wzięcia udziału w akcji "Szachiści grają dla Polonii 2013". Głównym celem akcji jest pozyskanie środków finansowych na rzecz zaproszenia dzieci Polaków z zagranicy na obóz szachowy „Wakacje z szachami 2014”, oraz promocji szachów w lokalnych społecznościach i integracji środowiska szachowego. Formuła turnieju jest absolutnie dowolna (najczęściej są to szachy szybkie, bądź błyskawiczne) i Polski Związek Szachowy nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w ramach organizacji turnieju. Każdy organizator turnieju, który wpłaci na rzecz Akcji co najmniej 250 zł, nabywa prawo do oddelegowania dwójki dzieci do lat 12 wraz z opiekunem do Finału akcji rozegranego w I kwartale 2014 roku. Dzieci powinny być różnych płci. Polski Związek Szachowy prosi jedynie o wcześniejsze przesłanie komunikatu turnieju, oraz sprawozdanie z turnieju ze zdjęciami. Po dokładniejsze informacje uprzejmie proszę o wejście na stronę internetową http://szachiscigrajadlapolonii.pl/, lub kontakt z biurem PZSZACH.

Walne Zebranie Sprawozdawcze DZSZACH

Zgodnie z zapisami Statutu Związku, Zarząd DZSZACH, zgodnie z Uchwałą Zarządu z dn. 4.11.2013 r. zwołuje na dzień 14 grudnia 2013 r.  Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów. O miejscu i godzinach poinformujemy osobnym komunikatem.

Za Zarząd DZSZACH

Dominik Kulaś

 

Instruktor i trener szachowy - propozycja wymagań

http://pzszach.org.pl/index.php?idm2=173&idn=2194

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi uwagami dotyczącymi wymogów na instruktora i trenera szachowego wskazującymi na nieuwzględnienie pewnych istotnych czynników prosimy potraktowanie poniższej propozycji jako roboczej. Prace nad tym dokumentem będą jeszcze trwały, a o ich wyniku Państwa poinformujemy.
Każdy zainteresowany może zgłosić swoje uwagi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Piotr Murdzia
14.10.2013

Czytaj więcej: Instruktor i trener szachowy - propozycja wymagań

Wyjazd do Olsztyna

 
Wielkimi krokami zbliża się wyjazd do Olsztyna. Osoby, które wybierają się pociągiem (lista w załączeniu) proszone są o wcześniejsze przybycie na dworzec (wyjazd jest o 8.51, więc proszę być o 8.30 na peronie). Pieniądze za bilety (31 zł junior, 43 dorosły) zbiorę od Państwa ja w dniu wyjazdu w pociągu, bilet zakupię wcześniej.
 
Wiceprezes ds. Młodzieżowych
Olga Lisowska
Załączniki:
Pobierz plik (mpjbis-lista.pdf)mpjbis-lista.pdf[ ]122 kB

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław