polanica2021

Kadry juniorów

Komunikaty dotyczące Kadr Juniorów

Dresy dla reprezentacji Dolnego Śląska na OSU – MP do lat 12 i 14

Zawodnicy, którzy uczestniczą w OSU po raz pierwszy i nie posiadają dresów proszeni są o przesłanie swojego wzrostu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem otrzymania odpowiedniego dresu. SPRAWA JEST PILNA !!!

Zawodnicy, którzy otrzymali dresy w poprzednich latach zobligowani są do zabrania ich na OSU. Strój ten obowiązuje podczas uroczystego otwarcia. Za brak dresów Dolnośląska Federacja Sportu może zapłacić karę nałożoną przez Ministerstwo Sportu. Tym bardziej jako gospodarze powinniśmy dawać przykład innym województwom.

Dziewczęta proszone są o zabranie także czarnych dżinsów na OSU do Książa (czasem spodnie od dresu są za duże).

Jakub Żeberski

Zmiana w regulaminie powołań Kadry Wojewódzkiej Juniorów finansowanej ze środków MSiT

Na zebraniu Zarządu DZSZACH w dniu 20 stycznia 2013 wprowadzono zmianę w regulaminie powołań Kadry Wojewódzkiej Juniorów na rok 2014 i dalsze lata o następującej treści.

Kadra juniorów składa się z juniorów młodszych finalistów OOM 2014 grupa do lat 14 oraz juniorów starszych finalistów MPJ 16-18 w szachach klasycznych w 2014 z wyłączeniem zawodników objętych programem szkoleniowym Kadry Narodowej i Akademii Szachowej.

Medaliści MPJ i OOM w szachach klasycznych mają gwarantowane miejsce w KWJ w 2 półroczu roku bieżącego i 1 półroczu roku następnego pod warunkiem startu w MPJ w szybkich w roku bieżącym, o ile liczba medalistów nie będzie większa niż miejsc w kadrze, wówczas decyduje liczba zdobytych punktów współzawodnictwa MSiT.

Pełną treść nowego regulaminu powołań KWJ zamieści Wiceprezes d/s Młodzieżowych.

Dominik Kulaś

Akcja Karpacz 15-24.02.2013

W dniach 15-24.02.2013 odbędzie się akcja KWJ i KWM w Karpaczu.

W akcji wezmą udział:
- KWJ: Agnieszka Dmochowska i Przemysław Piotrowski.
- KWM: Aleksandra Czarniecka, Zofia Frej, Krzysztof Łukasiewicz, Franciszek Sernecki, Hubert Marczuk, Tomasz Żyła.

Przypominam o zabraniu ze sobąaktualnych badan lekarskich.

Jakub Żeberski
Trener KWJ i KWM 

Zebranie z rodzicami Kadrowiczów

Zebrania z rodzicami Kadrowiczów odbędą się 2. lutego (sobota) w KSz Polonia Wrocław przy ulicy Wita Stwosza 38.
- Zebranie dotyczące Kadry Wojewódzkiej Młodzików - o godz. 17:00
- Zebranie dotyczące Kadry Wojewódzkiej Juniorów - o godz. 18:30

Na zebranie proszę przynieść wypełnioną deklarację i zapoznać się z obowiązkami Kadrowicza i Regulaminem Kadry Wojewódzkiej.  W przypadku nieobecności na zebraniu proszę o przesłanie skanu deklaracji mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub ewentualny kontakt 509 455 792 do 1 lutego 2013 roku.

IM Jakub Żeberski - Trener KWJ i KWM

Skład Kadry Wojewódzkiej Juniorów
Skład Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Załączniki:
Dostęp do URL (http://dzszach.pl/attachments/article/1936/KWJ2013deklaracja.pdf)KWJ2013deklaracja.pdf[Deklaracja członka KWJ 2013]59 kB
Dostęp do URL (http://dzszach.pl/attachments/article/1932/KWM2013deklaracja.pdf)KWM2013deklaracja.pdf[Deklaracja członka KWM 2013]55 kB

Skład Kadry Wojewódzkiej Juniorów na miesiące I-V 2013

Skład Kadry Wojewódzkiej Juniorów na miesiące I-V 2013. Zmiana z dnia 02.02.2013, zmiana planu akcji KWJ dla OOM w SU. Prosimy o deklarowanie uczestnictwa w akcjach do środy 6 lutego 2013

Załączniki:
Pobierz plik (KWJ2013deklaracja.pdf)KWJ2013deklaracja.pdf[Deklaracja członka KWJ 2013]59 kB

Czytaj więcej: Skład Kadry Wojewódzkiej Juniorów  na miesiące I-V 2013

Kadra juniorów DZSzach na rok 2013.

Wrocław, dnia 6.01.2013 r.

Po ustaleniach z Prezesem DZSzach i Trenerem Kadr Wojewódzkich - powołuję rozszerzoną kadrę juniorów DZSzach na rok 2013.
W jej skład wchodzą wszyscy finaliści w roku 2013 rozgrywek juniorów w szachach klasycznych - OSU do lat 12 i 14 i MPJ do lat 16 i 18. Preferowani w tej kadrze są Ci juniorzy, którzy zdobyli więcej punktów współzawodnictwa sportowego w 2012 roku. Kadra będzie finansowana ze środków własnych DZSzach lub pozyskanych ze źródeł zewnętrznych i będzie uzupełnieniem dla kadr wojewódzkich juniorów i młodzików. Celem jej funkcjonowania jest pomoc w jak najlepszym przygotowaniu juniorów z Dolnego Śląska do finałów Mistrzostw Polski Juniorów poprzez współfinansowanie kosztów udziału w turniejach przygotowujących do startu w finałach lub opieki trenerskiej a także wykształcenie nowej kadry trenerskiej. Dalsze informacje odnośnie tej kadry ukażą się po posiedzeniu Zarządu DZSzach.

Czytaj więcej: Kadra juniorów DZSzach na rok 2013.

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław