Aktualności

Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 do lat 16 i 18

Banner

W dniach 11-19.03.2017 w Ustroniu rozgrywane były MPJ do lat 16 i 18. Dolnoslązacy zakończyli Mistzostwa z sukcesami, trzy medale i 4 miejsca w pierwszych dziesiątkach.

Złoto (C16 Szymon Gumularz - Polonia Wrocław), srebro (C18 Kamil Nowak - Polonia Wrocław) i brąz (C18 Kacper Grela - Miedź Legnica) oraz 4m. w D18 Agnieszki Dmochowskiej - Śródmieście Wrocław, 5m. w D18 Katarzyny Dwilewicz - Polonia Wrocław, 7m. w D16 Agaty Dwilewicz - Polonia Wrocław i 8m. w D18 Anny Karykowskiej - Miedź Legnica. Gratulujemy naszym reprezentantom...zDolny Śląsk wygrywa

Strona mistrzostw

 

Mistrzostwa Polski Młodzików 2017

Od 25.02 do 05.03. 2017 r. w Karpaczu odbywały się z licznym uczestnictwem Dolnoślązaków Mistrzostwa Polski Młodzików. Tym razem zdobyliśmy dwa medale, złoty i srebrny.

Gratulacje dla Magdy Pawickiej (Polonia Wrocław) - mistrzyni Polski do lat 10 i równie wielkie gratulacje dla Marka Madeja (Polonia Wrocław, a do MPM Jelonka Jelenia Góra) - wicemistrza Polski do lat 10. Gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli im osiągnąć sukces wraz z życzeniami kolejnych! 

WYNIKI DZIEWCZĄT  WYNIKI CHŁOPCÓW 

TRANSMISJA DZIEWCZĄT  TRANSMISJA CHŁOPCÓW

Biuro DZSzach nieczynne do 20 lutego

Kontakt tylko e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

 
W plebiscycie na najlepszego sportowca na Dolnym Śląsku w roku 2016 organizowanym pod patronatem Marszałka Dolnego Śląska przez tygodnik Słowo Sportowe, wygrał Piotr Małachowski przed Jolą Zawadzką.
 
GRATULUJEMY!
 
 
 
 
 
 
 
 Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości Wojciecha Zawadzkiego

Czytaj więcej: Jola Zawadzka druga w plebiscycie Słowa Sportowego

Życzenia Świąteczno - Noworoczne

 

Życzymy wszystkiego, co tworzy nastrój domowego ciepła – dużo wzajemnej serdeczności, uśmiechów, życzliwości, nie tylko w ten wyjątkowy świąteczny czas, ale także przy szachownicy i przez cały 2017 rok.

Zarząd DZSzach

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław