baner kudowa

Aktualności

Mistrzostwa Polski: Trzy medale Polonii Wrocław

7. kwietnia w Poznaniu zakończyły się Lotto Mistrzostwa Polski oraz Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet w szachach. Zawodnicy Polonii
Wrocław wywalczyli trzy medale! Wśród pań srebro zdobyła Jolanta Zawadzka, a brąz Iweta Rajlich, a w rywalizacji panów brązowy medal wywalczył Mateusz Bartel. Gratulujemy!

szczegółowe wyniki:   Budimex Mistrzostwa Polski Kobiet   ::  Lotto Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski rozpoczęte

Pomiędzy 29 marca a 7 kwietnia, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, podobnie jak przed rokiem, będzie areną Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w szachach. Tym razem na starcie nie zabraknie nikogo z najlepszych, co powoduje że zawody zapowiadają się szczególnie ciekawie. Wśród panów, którzy po kilku latach przerwy rozegrają mistrzostwa systemem kołowym średni ranking turnieju wyniesie 2611.

Wśród mężczyzn o medale powalczy dwóch zawodników Polonii Wrocław: Mateusz Bartel i Dariusz Świercz, a wśród kobiet aż cztery zawodniczki Polonii: Jolanta Zawadzka, Iweta Rajlich, Mariola Woźniak i Anna Kantane. Sędzią głównym Mistrzostw jest Aleksander Sokólski.

Strona Mistrzostw   Serwisy turniejowe:  Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski  ::  Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Radosnych, spokojnych i spędzonych w życzliwym gronie Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i samych sukcesów na 64 polach w nadchodzącym 2016 Roku wszystkim miłośnikom szachów, wszystkim wspierającym szachy życzy Zarząd DZSzach.
Wszystkiego Najlepszego!!!

źródło: Chess Club Live

Festiwal w Polanicy nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej - ostatni tydzień głosowań, prosimy o wasze głosy

63. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego ŚląskaGazeta Wrocławska prowadzi dla Czytelników 63. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera Dolnego Śląska. Plebiscyt, oprócz głównych kategorii w tym roku posiada aż 8 kategorii dodatkowych.  Jedną z kategorii "+" jest IMPREZA SPORTOWA 2015.

51. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina w Polanicy Zdrój został nominowany właśnie w tej kategorii.
http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/karta/szachy-51-miedzynarodowy-festiwal-szachowy-im-akiby-rubinsteina-21-30-sierpien-2015,30418,1475410,t,id,kid.html

Ostatni tydzień głosowań, prosimy o wasze głosy!

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław