Aktualności

Srebro Polek na Olimpiadzie Szachowej, Polacy 7 miejsce - historyczne wyniki

http://pzszach.pl/wp-content/uploads/2016/09/14257543_10154576677572835_5799049479872570308_o.jpg

Historyczne wyniki na Olimpiadzie Szachowej - po 14 latach ponownie jesteśmy na podium.  Srebrny skład: Monika Soćko, Jolanta Zawadzka, Karina Szczepkowska-Horowska, Klaudia Kulon i Mariola Woźniak. Trenerem drużyny był Marek Matlak. Ponadto Karina Szczepkowska-Horowska zdobyła indywidualnie srebro na III szachownicy a Klaudia Kulon brąz na IV szachownicy. GRATULUJEMY i PODZIWIAMY!

Reprezentacja mężczyzn w składzie Radosław Wojtaszek, Jan-Krzysztof Duda, Mateusz Bartel, Kacper Piorun i Dariusz Świercz z trenerem Bartoszem Soćko dzięki sukcesom w ostatnich trzech rundach zakończyła rywalizację na bardzo dobrym 7 miejscu. GRATULUJEMY wyrównania historycznych wyników z poprzednich Olimpiad.

Czwórka zawodników (Jolanta Zawadzka, Mariola Woźniak, Mateusz Bartel i Dariusz Świercz) reprezentowała Dolny Śląsk będąc zawodnikami KSz Polonia Wrocław.

I i II Liga Seniorów

Sukcesem dolnośląskich drużyn zakończyły się rozgrywki I i II Ligi Seniorów.

Gratulacje dla WKS Kopernik - podwójne! Zwyciężyli w I lidze i awansowali do Ekstraligi!. Zwyciężyli także w rozgrywkach II Ligi.

II miejsce w II Lidze Seniorów zajęła Wieża Pegów, zdobywając awans do I Ligi. Gratulacja dla klubu, zawodników. Awanse do I ligi w iście pięknym stylu!

WYNIKI II Ligi Seniorów
WYNIKI I Ligi Seniorów

Zebranie kapitanów drużyn ligowych

Zebranie kapitanów drużyn ligowych, wręczenie pucharów i dyplomów, omówienie regulaminu i propozycji zmian, terminarza - zapraszamy do Żarowa, ul. Piastowska 10A (Hala Sportowa) w sobotę 17 września na godz. 11:30.

Forum najnowsze posty

Logowanie

Facebook

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław