Aktualności

Po I konferencji "Szachy w Szkole"

Zapraszamy na stronę http://www.szachywszkole.com.pl/   http://www.szachywszkole.wroclaw.pl/

W konferencji wzięło udział 89 przedstawicieli szkół. Wstępnie udział w projekcie zadeklarowały 63 szkoły.
Następna konferencja odbędzie się w piątek 12 kwietnia.  ZMIANA - następna konferencja odbędzie się w połowie maja 2013. Przedstawione zostaną na niej konkretne rozwiązania organizacyjne, programowe oraz najlepsze praktyki. O dokładnym terminie poinformujemy niebawem.

Na w/w stronach znajdują się materiały z konferencji, a poniżej przedstawiamy wystąpienie posła Parlamentu Europejskiego Piotra Borysa.


III Dolnośląska Liga Seniorów 2012/2013

Zwycięzcami III Dolnośląskiej Ligi Seniorów sezonu 2012/2013 została drużyna MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Drugie miejsce zajęła drużyna UKS GIECEK Radków, a trzecie GLKS Goniec Żarów. GRATULUJEMY sukcesu i życzymy powodzenia w II Lidze Seniorów.

Skład zwycięskiego zespołu: Filip Dowgird, Bartłomiej Mondrzycki, Witold Oszczanowski, Jakub Chmielewski, Michał Dzikowski, Dominik Lachowicz, Maciej Skrzypiński oraz opiekun i trener Wiesław Janocha.

Brązowy medal MPM do lat 10 dla Oli Czarnieckiej z Bogatynii

{phocagallery view=category|categoryid=2|limitstart=0|limitcount=3|detail=8|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|float=left|displayimgrating=0} W zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10, zawodniczka UKS SP-3 Bogatynia - Aleksandra Czarniecka  zdobyła brązowy medal. Gratulacja dla Oli, rodziców i jej wychowawcy Waldka Gałażewskiego.

Wyniki -> http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_399/results.html?l=pl&pr=6_

Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Tomek Żyła z Gant Hetman Wrocław, zajmując 8 miejsce. Gratulacje!

Wyniki -> http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_398/results.html?l=pl&tb=10_

Nowymi Mistrzami Polski Młodzików zostali: Magdalena Harazińska z Warszawy i Paweł Teclaf z Kartuz. Gratulujemy!!!

 

Finał rozgrywek III Dolnośląskiej Ligi Seniorów

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 10 marca od 9:30 do sali gry KSz Polonii Wrocław, ul. Wita Stwosza 37 na finałowe rozgrywki (rundy X i XI)  III Dolnośląskiej Ligi Seniorów.

Podczas finału będzie można zamówić obiady w cenie 10 zł - zamówienia należy składać przed rozpoczęciem X rundy.
 

II OOM w Sportach Umysłowych Dolny Śląsk 2013

http://www.olimpiadamlodziezy.pl/

Zawodników i opiekunów z Dolnego Śląska prosimy o zgłoszenie się do 28 lutego do Roberta Korpalskiego w celu ustalenia szczegółów startu w OOM w SU, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław