Pytanie Turniej szachowo-tenisowy

Więcej
11 miesiąc 2 tygodni temu #2263 przez Wiesław Janocha
Wiesław Janocha stworzył temat: Turniej szachowo-tenisowy
Za 10 dni, w niedzielę 18 czerwca, w 13 Gimnazjum przy ul.Reja 3 odbędzie się VI turniej szachowo-tenisowy organizowany tradycyjnie przez Annę Domaradzką-Żyłę. Zapraszam serdecznie do udziału w tej sympatycznej imprezie! Zapisy przez ChessArbitra.
Trochę historii tego sympatycznego turnieju:
I odbył się 16.06.2012 z udziałem 44 zawodników. Zwyciężyła Karolina CHEŃSKA, która była jednocześnie zwycięzcą, najlepszą kobietą, najlepszym juniorem i najlepszym zawodnikiem Śródmieścia! WOW!
W II (2.06.2013) wystartowała rekordowa liczba uczestników - aż 83 osoby! Bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się IM Piotr Dobrowolski, który wyprzedził kolejnego zawodnika aż o 2,5 pkt.! Najlepszą kobietą była Agnieszka Bebel z Legnicy, juniorem - Marcin Pilzak z Leszna, a zawodnikiem Śródmieścia - prezes klubu Robert Niewiejski.
W III (8.06.2014) turnieju grało 70 osób. Wygrał Maciej Wróbel z Oławy, najlepszą kobietą okazała się Anna Glapa z Leszna, juniorem - Tomasz Żyła, a zawodnikiem Śródmieścia - Franciszek Sernecki.
IV turniej odbył się 14.06.2015, wystartowało w nim 58 uczestników. Zwyciężył Damian Daniel z Żarowa, najlepszą kobietą ponownie była Anna Glapa z Leszna, najlepszym juniorem Marcin Pilzak z Leszna, a najlepszym zawodnikiem Śródmieścia ponownie - Franciszek Sernecki.
W V (4.06.2016) turnieju wystąpiło 51 uczestników. Wygrał Piotr Wilczek z Rybnika, najlepszą kobietą była Barbara Kraszewska, a najlepszym juniorem i najlepszym zawodnikiem Śródmieścia - Michał Hołownia.
Kto wygra VI turniej i przejdzie do jego historii? Okaże się już za 10 dni! :-) Może i Ty spróbujesz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.085 s.

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław