Pytanie Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w P-30

• PawelKowalczyk
  • PawelKowalczyk Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Złoty forowicz
  • Cogito Ergo Sum
Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #979 przez PawelKowalczyk
PawelKowalczyk odpowiedział w temacie: Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w P-30
Również uważam, że impreza wyszła dobrze, dzięki MK zdjęcia pokazują, iż dzieci i młodzież dobrze się bawiły podczas tej imprezy!
Podpisuje się również pod zaniepokojeniem WJ dotyczącym forum. Jako zintegrowaną część strony dzszach myślę, że powinno być więcej tematów postów dyskusji związanych z szachami, zwłaszcza juniorskimi.
Przede wszystkim gratulacje dla zwycięzców a dla pozostałych motywacje by na następnych mistrzostwach występy były jeszcze lepsze niż dotychczas.

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #978 przez Wiesław Janocha
Wiesław Janocha stworzył temat: Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w P-30
Udana impreza juniorska (to obserwacja z zewnątrz, mam nadzieję że uczestnicy mają podobne opinie) zakończyła się wczoraj w Żarowie. Wyłoniono mistrzów Dolnego Śląska juniorów w szachach szybkich P-30. Gratulacje dla najlepszych i życzenia kolejnych sukcesów! Tym mniej zadowolonym z wyników życzę więcej zadowolenia w kolejnych startach. ;)
Startowało ponad 140 zawodników. Liczę, że tyle samo albo i więcej dolnoślązaków zagra 5-8 sierpnia w Hali Stulecia na mistrzostwach Polski. To powinna być udana impreza! Chciałbym móc obejrzeć ponad 1000 uczestników!!! :woohoo:
Jako że lubię statystyki parę słów o klubowej klasyfikacji medalowej (złoto=srebro=brąz). Medale zdobyło 12 klubów. To chyba nie najgorzej?! Chociaż na pewno może być lepiej! :)
1. POLONIA Wrocław 4=2=1
2. UKS SP3 Bogatynia 3=2=0
3. ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 1=3=2
4. MIEDŹ Legnica 1=3=1
5. FABRYCZNA Wrocław 1=0=2
6-7. GONIEC Żarów 1=0=0
6-7. SKOCZEK Milicz 1=0=0
8. GIECEK Radków 0=1=1
9. ARKAMA Wrocław 0=1=0
10. JELONKA Jelenia Góra 0=0=3
11-12. GAMBIT Świdnica 0=0=1
11-12. SP Budzów 0=0=1
Gratulacje dla klubów, a zwłaszcza dla pasjonatów, dzięki którym te kluby istnieją i odnoszą sukcesy!

Wiesław Janocha
PS. Z wielkim żalem zauważyłem, że ten post jest pierwszym od ponad 8(!!) :S miesięcy w kategorii szachów młodzieżowych. Mam wrażenie, że forum jako miejsce wymiany poglądów sporo straciło... Czy tak być musi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.298 s.

Forum najnowsze posty

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław