XXII DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS Finał Dolnośląski w szachach indywidualnych na 2021 r

XXII DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA LZS

                   Finał Dolnośląski w szachach indywidualnych na 2021 r.

 

ORGANIZATOR - Dolnośląskie Zrzeszenie LZS, Gmina Radków, GIECEK Radków.

CEL *   Wyłonienie najlepszych szachistów w poszczególnych kategoriach wiekowych

  • Punktacja Gmin i Powiatów do Dolnośląskich Igrzysk LZS na 2021 rok.
  • Wyłonienie 2 drużyn do reprezentowania na Finale Centralnym ZŁOTA WIEŻA

TERMIN i MIEJSCE

         29 maja 2021 roku godz. 10,00 Hala Sportowa Ścinawka Średnia ul. Sikorskiego 34B Potwierdzenie zgłoszeń na miejscu do 9,45. Zgłoszenia zawodników można zgłaszać do 28.05.2021r. do godz. 9,00 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na stronę chessarbitra. Zbiorcze z poszczególnych Powiatów mile widziane.

Tempo gry - 10 minut plus 5 sekund na posunięcie, system szwajcarski na dystansie 7 rund.    

ZGŁOSZENIA i WPISOWE

         Zgłoszenia zawodników przyjmuje Kazimierz Szydełko do dnia 28.05.2021 r. do godz. 9,00, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Tel. 695 707 593. Wpisowe wynosi   14 zł od osoby, które przyjmuje gotówką na miejscu DZ LZS Wrocław. W ramach wpisowego zawodnicy i osoby towarzyszące otrzymują posiłek i wodę mineralną.    

PRAWO UDZIAŁU i SPOSÓB PRZEPROWADZENIA

        Posiadają wszyscy chętni członkowie ogniw i klubów należących do LZS z terenu Województwa Dolnośląskiego zgłoszeni w terminie do 28 maja do godz. 9,00.

Organizator wyłoni punktacje Gmin i Powiatów wg klucza po dwóch najlepszych z Powiatu w kategorii młodzik, junior młodszy, junior starszy, senior ( mężczyzn i kobiet)

maksymalnie 8 kobiet i 8 mężczyzn zgodnie z Regulaminem Dolnośląskich Igrzysk .

Zawodnicy grają w trzech osobnych ( różnych ) turniejach:

  • Mężczyźni  rocznik 2002 i starsi
  • Juniorzy ur. 2003 i młodsi
  • Kobiety i juniorki ur. 2003 i młodsze

NAGRODY

Nagrody honorowe – statuetki, medale dla najlepszych w 4 kategoriach kobiet i mężczyzn

( młodzicy 2009 i młodsi, jun. mł. 2008-06, jun. starsi 2005-03, seniorzy 2002 i starsi )

UWAGI KOŃCOWE

W związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym, podczas trwania zawodów będą respektowane aktualne obowiązujące wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Szachowego. Zawodnicy oraz osoby towarzyszące muszą przestrzegać zasad, które zostaną przedstawione podczas odprawy technicznej bezpośrednio przed zawodami.

DANE OSOBOWE, RODO

Wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku do celów związanych z realizacją zadania, innych imprez Organizatora oraz dla celów marketingowych Organizatora. Administratorem danych jest Organizator Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu. Dane osobowe zawodników będą wykorzystane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z dnia 24.05.2018 r. poz. 1000).

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław