Grand Prix Kobiet o Puchar firmy PROBIT 02.07.2021

Zapraszamy wszystkie Panie na siódmy turniej z cyklu o Puchar firmy PROBIT! Turniej odbędzie się 2.07.2021 na platformie chess.com. Start turnieju o godzinie 18.00!

Poniżej komunikat: 

Grand Prix Kobiet o Puchar firmy PROBIT 2021

Organizator: PROBIT

System rozgrywek:

Na Puchar firmy PROBIT składa się minimum 8 turniejów online, które zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 11 rund, tempem 3 min + 2 sek. W zależności od frekwencji, ilość rund może zostać zmniejszona przez algorytm serwisowy. O kolejności miejsc w każdym z turniejów decyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości punkty pomocnicze, wg algorytmu na stronie.

Do punktacji w klasyfikacji generalnej liczyć się będzie 6 najlepszych turniejów każdej zawodniczki. Punkty z każdego z tych turniejów sumują się i 8 najlepszych zawodniczek w tej klasyfikacje awansuje do finału. Przy równej ilości punktów wartością pomocniczą będą wyniki w pozostalych turniejach, w których zawodniczki brały udział.

Finał Pucharu Kobiet firmy PROBIT odbędzie się przy szachownicach we Wrocławiu w trakcie kolejnego Memoriału Krystyny Hołuj-Radzikowskiej. Finał rozegrany zostanie systemem pucharowym. Szczegółowy regulamin Finału zostanie opublikowany w póżniejszym terminie.

Termin i miejsce rozgrywek:

Trzeci turniej z serii odbędzie się05.03.2021o godzinie18.00
Kolejne turnieje będą odbywały się w każdy pierwszy piątek miesiąca o 18.00. Może to jednak ulec zmianie jeśli w tym samym czasie organizowane będą inne duże imprezy szachowe.

Platforma:chess.com

Uczestnictwo :
Turniej jest otwarty dla wszystkich chętnych kobiet, bez wpisowego.

Aby wziąć udział należy dołączyć do klubu Radzikowska na chess.com

https://www.chess.com/club/radzikowska

Aby zostać przyjętym do klubu, należy mieć wypełnioną rubrykę imię i nazwisko w swoim profilu. Z uwagi na konieczność weryfikacji przez organizatora, prośbę o dołączenie należy przesłać najpóźniej godzinę przed turniejem.

Zawodniczki zobowiązane są do posiadania uzupełnionej rubryki Imię i Nazwisko podczas trwania całego turnieju!

Nagrody:

Pula nagród w każdym z turniejów online serii wynosi 1500 zł

1 - 400 zł

2 – 300 zł

3 – 200 zł

4-5 - 100 zł

6-7 - 60 zł

8 -9 – 50 zł

10 – 30 zł

Najlepsza zawodniczka powyżej 40 roku życia – 50 zł

Najlepsza juniorka do lat 18- 50 zł

Najlepsza wrocławianka (zamieszkanie lub przynależność klubowa)– 50 zł4

Dodatkowa nagroda losowana!

Nagrody nie są dzielone. Każda zawodniczka może zdobyć jedną (wyższą) nagrodę.

Kontakt:

Jolanta Zawadzka :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lidia Zdziarska-Zaręba:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 667 995 151

Inne postanowienia

Zawodniczki uczestniczące w turnieju są zobowiązane do przestrzegania zasad fair-play i deklarują brak pomocy osób trzecich oraz korzystania z silników komputerowych, bądź innego wsparcia w trakcie rozgrywania partii. Ostateczne wyniki zostaną podane po weryfikacji Anty-Cheatingowej.

Organizator ma prawo zdyskwalifikować zawodniczkę z zawodów za używanie niedozwolonego dopingu, po uprzednim sprawdzeniu jej partii oraz ma prawo do podania tego faktu do publicznej wiadomości.

Organizator zastrzega sobie możliwość poproszenia wybranych zawodniczek do dołączenia do spotkania na platformie Zoom lub Clickmeeting w trakcie trwania turnieju, tak aby sędzia mógł obserować ich grę przez kamerę internetową oraz dzielenie ekranu.

Odmowa dołączenia do takiego spotkania po otrzymaniu linku będzie równoważna porażce w danej partii.

Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora. Wszelkie reklamacje wynikające z problemów technicznych związanych z używanym sprzętem, dostępem do Internetu oraz problemami platformy turniejowej nie będą uwzględniane.

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław