Mistrzostwa w szachach szybkich październik 21 2

34 DNI KAMIENNEJ GÓRY 7.06.2008

M-ce Tyt. Nazwisko Imię Fed. Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 k Lada, Ireneusz POL 2154 7.5 42 55 7 38
2 k Kowalczuk, Wojciech POL 2201 7.5 40 52 7 36
3 I Szumilas, Piotr POL 2063 7 42 53 7 38
4 I+ Lipień, Wiesław POL 2108 7 41 52.5 7 37
5 I++ Panbukczijan, Aris POL 2072 6 39 50.5 5 31.5
6 I++ Szumilas, Paweł POL 2164 6 37.5 47.5 6 31
7 II Daleczko, Zbigniew POL 1832 6 34.5 44.5 5 30.5
8 II Jankowski, Franciszek POL 1800 6 34.5 44 5 27
9 I Rakowiecki, Andrzej POL 2021 5.5 39 50.5 5 31.5
10 I+ Winter, Jacek POL 2095 5.5 38.5 48.5 5 32.5
11 IV Jaworski, Jerzy POL 1400 5.5 36 48 5 26
12 I Jurkowski, Marcin POL 1966 5.5 36 46 5 32.5
13 I Zieliński, Zbigniew POL 1950 5.5 35.5 47 5 29
14   Palij, Lubomir CZE 1900 5.5 32 40.5 5 23
15   Stoop, Jan NED 1838 5.5 31.5 43 5 26
16   Friedrich, Vladimir CZE 1924 5 38.5 48.5 3 30
17 II Blicharz, Grzegorz POL 1800 5 34.5 43 5 27
18 I Kmiecik, Wojciech POL 2043 5 32.5 42 5 26
19 II Mucha, Tomasz POL 1800 5 32.5 40 5 24
20   Provaznik, Jan CZE 1292 5 27.5 34 5 20
21 II Mierzicki, Zenon POL 1800 4.5 36 46.5 4 26.5
22 III Szpargała, Łukasz POL 1600 4.5 35 44.5 4 26
23   Paukert, Martin CZE 1837 4.5 34.5 44 4 24
24 III Czoch, Karol POL 1600 4.5 34 42.5 4 26
25 III Wagiel, Michał POL 1600 4.5 33 43 4 25
26   Szucs, Matyas CZE 1250 4.5 31.5 38.5 4 21.5
27 IV Wiatrowski, Damian POL 1400 4.5 30 37.5 4 21.5
28 IV Wierstiuk, Mikołaj POL 1400 4 31 39.5 4 21
29 II Werbel, Franciszek POL 1800 4 30.5 38.5 4 21
30 III Puterko, Natalia POL 1400 4 30 39 4 19
31 IV Gołuch, Przemysław POL 1400 4 29 38 3 17.5
32 IV Rutkowska, Ewelina POL 1250 4 28 36 4 18
33 IV Kopera, Leon POL 1400 4 27.5 37 4 18
34   Urban, Radek CZE 1000 4 26 33 3 16
35 V Błażków, Jakub POL 1200 4 25.5 32 3 17
36 V Lizoń, Filip POL 1200 4 24.5 33 3 13
37 IV Święs, Fabian POL 1400 3.5 27 35 3 16
38 V Obrzut, Hubert POL 1200 3.5 23.5 30.5 3 14
39 III Kopera, Marek POL 1600 3 31 39.5 2 17
40 IV Kożuch, Mateusz POL 1400 3 28.5 35.5 2 16
41 IV Guziewicz, Wiktoria POL 1250 3 27.5 36 3 16
42 IV Kmiecik, Katarzyna POL 1250 3 26 32.5 2 9
43 V Kopera, Klaudia POL 1100 3 25 31 2 11
44   Gil, Kazimierz POL 1000 3 23.5 28.5 2 15.5
45 V Gil, Katarzyna POL 1200 2.5 25 32 2 12.5
46 V Pazgan, Eryk POL 1200 2 24.5 30.5 1 7
47   Friedrih, Vladimir CZE 1000 1.5 24.5 31 0 9.5

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław