Kadry juniorów

Komunikaty dotyczące Kadr Juniorów

Zgrupowanie KWM Duszniki Zdrój 15-22.02.2014

W dniach 15-22.02.2014 odbędzie się zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików w szachach przy Pucharze DZSzach. Zaproszonymi Kadrowiczami są wszyscy finaliści MP do lat 10. Koszt zgrupowania wynosi 150 pln plus transport. Ewentualne wpisowe do turnieju pokrywa DZSzach. Proszę o zgłaszanie udziału w zgrupowaniu do Jakuba Żeberskiego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Olgi Lisowskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 1 lutego 2014 roku.

Czytaj więcej: Zgrupowanie KWM Duszniki Zdrój 15-22.02.2014

Kadry Wojewódzkie Młodzików i Juniorów - Aktualizacja!

W 2014 Ministerstwo Sportu i Turystyki nie finansuje już działalności kadr wojewódzkich juniorów. Kadry juniorów w dyscyplinach  olimpijskich są w gestii Polskich Związków Sportowych. Dyscypliny nieolimpijskie nie mają kadr juniorów finansowanych przez MSiT. PZSZACH będzie się starał o powołanie własnej kadry w szybkich i błyskawicznych lub kadry juniorów młodszych. W związku z tym faktem Zarząd DZSZACH na najbliższym zebraniu zarządu planuje powołać własną kadrę juniorów.

Natomiast kadry wojewódzkie młodzików będą tak jak dotychczas finansowane ze środków MSiT, jednakże w zmienionym przedziale wiekowym, tylko roczniki do lat 10.

Dokładne informacje będziemy w stanie podać na początku lutego.

Czytaj więcej: Kadry Wojewódzkie Młodzików i Juniorów - Aktualizacja!

Obligatoryjne zgrupowanie KWJ i KWM w Polanicy-Zdrój w dniach 16-25.08.2013

W dniach 16-25.08.2013 w Polanicy Zdrój odbędzie się obligatoryjne zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej – KWJ i KWM. W trakcie zgrupowania przewidziany jest udział w Memoriale Akiby Rubinsteina oraz zajęcia szachowe i sportowe. Mieszkamy w Hotelu „Sara” w Polanicy Zdrój. Trenerami podczas zgrupowania będą trener FM Wiesław Janocha i IM Jakub Żeberski.

Rodzice lub kluby dopłacają do zgrupowania 150 pln oraz opłacają wpisowe do turnieju i transport do Polanicy. Pozostałe koszty pokrywa Kadra Wojewódzka.

Sugerowane grupy turniejowe:

- KWJ – grupa B

- KWM – grupa D lub E

Proszę o zgłaszanie udziału w zgrupowaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.07.2013.

Przypominam o ważnych badaniach lekarskich od lekarza sportowego !!!

 

Trener KWJ i KWM

Jakub Żeberski

Konsultacja Kadry Wojewódzkiej Młodzików podczas Memoriału Anderssena

Konsultacja Kadry Wojewódzkiej Młodzików podczas Memoriału Anderssena we Wrocławiu w dniach 29-30.06.2013

 

W dniach 29-30.06 odbędzie się konsultacja startowa KWM (młodzicy do 12 roku życia) podczas Memoriału Anderssena we Wrocławiu. Celem konsultacji jest przetarcie się zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w szachach szybkich w Olsztynie. W ramach konsultacji zawodnicy wezmą udział w turnieju. Kadra Wojewódzka pokrywa koszty obiadów w dniach 29- 30.06.2013, natomiast wpisowe i koszty transportu pokrywają rodzice lub delegujące kluby. Proszę zgłaszać udział w konsultacji mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.06.2013.

Nie wystarczy samo zgłoszenie się do turnieju na chessarbitrze !!!

Przypominam o ważnych badaniach lekarskich od lekarza sportowego !!!

Trener KWM i KWJ

Jakub Żeberski

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław